Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rozvody motoru - potkaný ventily motor XUD9


milpol10

Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce tohoto fóra a rovnou bych měl jeden dotaz. Pročítal jsem si zde spoustu příspěvků a nenašel jsem zde žádnou odpověd na to co se mi stalo... Vlastním Peugeot 406 1,9D a (motor XUD9) a při pomalé jízdě (cca 10km/h) se mi stalo, že se klínový řemen od příslušenství (alternátor, čerpadlo serva, kompresor klimatizace) natrhal na \"špagety\" a jedna \"śpageta\" se namotala na klikový hřídel pod rozvodový řemen. Následně prasklo kolo rozvodového hřídele. Měl bych dotaz, zda se něco podobného již někomu stalo a zda se mu pak potkali ventily s pístama.. Nechce se mi totiž sundávat hlavu motoru a nechávat ji opravovat, protože to je v dnešní době nevýhodné. Nemá tady nědko hlavu na prodej? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu popsáno už mnohokrát. U XUD řady s pouze 3x uloženým vačkovým hřídelem zpravidla praskne ten, plus samozřejmě koníky uložení. Dost lidí řeší jednoduchou opravu tak, že tam dají prostě jiný vačkový hřídel a koníky, a zkusí, jestli to neodneslo ještě něco dalšího a jestli to tak jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak holt sundej víko ventilů a podívej se, co všechno je poničené. Pokud to bude jen vačka a koníky, stejně je budeš muset koupit, tak je prostě koupíš, dáš to tam a zkusíš, pokud to pojede, těch půl roku by to mohlo vydržet a pak to hodíš do sběru. Pokud budeš schopný si to udělat sám doma, je to oprava tak za dva litry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen co tam byl, jsem tam dával vlastnoručně a najezdil cca 50 tisíc. A po shlédnutí je v dobrým stavu - byla to asi kvalita protoře je BOSCH.. Samozřejmě pokud to rozpohybuju, tak musím koupit novej řemen a těsnění pod ventilové víko a novou pružinu do předního kola, protože jsem na heveru zjistil, že je prasklá... Jinak nedám na peugeota dopustit, ale už jsem tam na něm měnil spoustu věcí.. No jo má nalítáno 265 tisíc a byl kupovaný před sedmi lety v AAA takže nevím kolik má najeto doopravdy.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víko od ventilů jsem sundal a tam nic prasklýho není. Co to jsou koníci???Vahadla na hřídeli nebo ty třmeny co drží klikovku v hlavě? Jsem elektrikář - ne automechanik... No kdyby jsem opravu pořídil za dva tisíce, tak jsem štastnej samozřejmě... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem klikou točit a normálně se to točí bez jakýhokoliv \"šramocení\" v motoru tak nevím. Ten řemen od příslušenství se namotal na klikový hřídel pod rozvodový řemen a tak si myslím, že se rozvoďák tak napnul až se zlomilo kolo vačkového hřídele.. V sobotu by měl přijet horec co mi pomůže znovu nastavit rozvody a v pondělí bych dal nakonec vědět co se s tím vlastně stalo... Ale díky za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím - tak je po víkendu a mám nějaké nové informace ohledně svého Peugeota. Nakones stačilo vyměnit kolo na vačkovém hřídeli a motor naskočil. Je tam zatím starý řemen, takže to mám takhle rozdělaný. Koupím řemen a auto budud pomalu dávat opět do kupy. Ale vypadá to, že jsem na dobré cestě k tomu, že bude auto ještě jezdit... :-) :roker viz foto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...