Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Honzovo nové autí


HonzaZ

Recommended Posts

Koukám Honzo, že si to vzal pěkně fofrem.:D Já to měl podobný, jeden víkend jsem se na výstavě do 508 posadil ( spolu s manželkou ) a za 14náct dní už jsme pro jednu jeli.

Takže gratuluju a přeju co nejvíc km bez oprav a nehod.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Nevím, nevím asi budu ještě dlouho jezdit v 407mě. Počkám co Peugeot udělá nového. Podle fotek mě 508ma až tak moc nenadchla. Zvenku to celkem jde až na předek, trochu mastodontní. Interiér působí dost lacině, hlavně ten volant je docela hrůza. Jinak co se týká výbavy to bude asi fajn. Výplně dveří s tím plastem zakrývajícím plech dveří na mě působí jako v nějakém levném korejském autě, nebo v loganu. No uvidíme až in natura.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407 je hezké svezeníčko, ale 508 je zase o kousek dál .. hlavně co se týká chodu motoru a celkového odhlučnění. Obdivoval jsem u kolegy dieslový boxer motor v Subaru outback, jak je krásně tichounký a to má 508 skoro taky.. 407 je tichá jenom zevnitř a jenom za tepla (nebo alespoň ta, co jsem měl :) ) 508 má krásně kultivovaný chod motoru .. jinak je to auto 407 ale dost podobné .. ;) Nějaké extrémní rozdíly v pohodlí, ovladatelnosti jsem nenašel :)

A kolegáčkovi s 508 přeju hodně pohodových kilometrů bez nehod a poruch ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Co se vzhledu týká, asi máš pravdu. Viděl jsem ale jak vypadá nárazník zevnitř, když mi Kirkiz montoval tažné. Couvací senzory byly pod bahnem, které hází zadní kola až na ně. Myslím, že by se asi brzy ozvaly. Zástěrky by tomu měly zabránit.

[upravil dne 25/7/14 20:54 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...