Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

PEUGEOT 806


Jirous

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj.Já,asi čtrnáct dnů,bez jakékoliv příručky,servisní knížky.A momentálně jsem ho dal do autorizované nemocnice,protože nechladí klima,netopí topení,kape olej,atd.,atd.Chtěl bych do něj přikoupit třetí řadu sedaček.Je to benzín 1997ccm,rok1999.První měřená spotřeba v kombinovaném provozu 9.16 litru.V nemocnici jsem objednal výměnu vzduchového filtru a svíčky,pak změřím znovu spotřebu.Při brouzdání internetem mám ale pocit (wwpeugeot nebo club-com),že 806ky v Česku asi ani neexistují.Teď budem dva.P 806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Zinwald

Ahoj lidičky prosim Vás dá se někde sehnat manuálek na 806? Mám ji doma týden a má menší vady které bych potřeboval doladit. Díky moc:papa

Někde se tu povaloval manuál na Evasion v češtině, ale už nevim kde, zkus hledat po foru, myslím že to v sekci 806 nebude těžké najít

No mrkni se SEM

[upravil dne 10/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj je nas tady dost, jestli shanis sedacky do P806, tak se ti zeptam, ja je koupil v lete za hubicku od typka asi nevedel co prodava :D.

Jinak ja mam 806 1999 1,9TD moc fajn auto ,zatim zadna starost,akorat mi nekdo ukradl listu ze zadnich dveri, rozbil zrcatko a ukradl poklici.Az to dam do kupy tak koupim neco novejsiho asi 807 ale budu se nerad loucit.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...