Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijímač signálu dálkového ovládání.


Radek3065

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat kde najdu přijímač signálu u modelu 406 po faceliftu.

Někdy se stane že auto nejde odemknout přes klíč.A ani dioda při zmáčknutí tlačítka nesvítí.Funguje opět až po ručním odemknutí auta přičemž vše se odemyká i zamyká jak má.A až po nastartování auta pak už jde bez problému zamknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem baterku vzal si sebou i druhý klíč.Dioda bliká při zmáčknutí na obou klíčích,takže spíše jsem to přehlídl.Ovšem i přes to mě to pak nešlo odemknout ani jedním.Když stojí auto v garáži je to v pohodě.Před chvilkou jsem dojel mezitím jsem nechal auto asi na 15 min,venku a už jsem se tam přes klíč nedostal.Párkrát mě to už pozlobilo min.rok když začala zima.Dneska se mě to stalo už dvakrát,naštěstí se dá auto zamknout i odemknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Mám podobný problém. Dálkové ovládání v klíči funguje jen chvilku po spárování s vozidlem. To je otočím klíčkem do druhé polohy, smáčknu tlačítko klíče a spáruje se to. Potom to chvíli funguje a třeba druhý den už ne. Někdy se mi ani spárování nedaří. V klíčku je nová baterie, dioda bliká. Když to není spárované a stisknu tlačítko klíče, dioda dlouze svítí. Až asi po třech smáčknutích zabliká a zhasne. Kde je přijímač dálkového ovládání. Je v BSI a konkrétně kde? Mám 406 nový model, 2.0 HDI 66kW. Jednotlačítkový klíč dálkového ovládání.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas problem s klucikom....

kedykolvek ho stisnes vzdy musi vysielat...cize aj blikat led rovnalo

ci je sparovany , alebo nie. to nema s kade vediet...on len vysiela.....z bsi nic nevie prijat..

cize sa ti v kluciku bud odpaja bateria...zly kontakt...alebo skratuje...alebo vysiela....cym sa resetuje...

preto ho musis znovu synchronizovat....

bsi je rozdelena na dve casti...plosny spoj vykonove rele a plosny spoj elektronika , kde v hornej casti je prijmac DO...

podla IO to najdes presne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zdravím. Původní originální jednotlačítkový klíč se mi postupně rozpadl (ulomené ouško na kroužek, rozpadlé tlačítko a následně upadlý mikrospínač z tišťáku). Po dlouhém hledání se mi podařilo sehnat nový obal na jednotlačítkový klíč, takže jsem připájel nový mikrospínač, přehodil tišták a planžetu do nového obalu. Jenže po sestavení klíče mi trvale svíti červená dioda vysílače. Nevíte někdo co ta trvale svítící dioda znamená? Nesignalizuje to vybitou baterku? Dík za radu. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...