Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 - Návod - Výměna spínače brzdových světel


MilanF1

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Mne sa zacal problem s brzdovymi svetlami raz svietili raz nie, tipoval som spinac no auto slo tak ci tak do servisu tak uz vymenili aj spinac. No teraz mam pocit ze sa brzdove svetla rozsvietia len pri uplnom zoslapnuti brzdoveho pedalu ked len pribrzdujem tak nic ...V com by mohla byt este chyba alebo je tam nieco na nastavovanie ? Rad by som bol keby za mnou vedeli ze pribrzdujem...lebo dupnut na brzdu aby za mnou videl ze brzdim je vlastne ten isty konecny vysledok ako ked nevidi ze brzdim...

 

Upraveno uživatelem Ronin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
V 29. 1. 2013 at 10:34, MilanF1 napsal:

6. Ošetřit poraněnou ruku.

Okolo toho čidla je sice místo, ale jsou tam ostré hrany a jako vždy jsem se pořezal.

Věřím, že tento návod bude někomu nápomocen.

 

Boh ti žehnaj, den pred technickou  som zistil, že nesvietia

Upraveno uživatelem brixtr
Odstraněné obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Zdravím vespolek.

Tak ten spínač bych asi nenašel ani s čuchacím psem. Ale ta poznámka, že se brzdovky pouštějí až v druhé poloze spínačky, je taky důležitá. Mám počochňanou spínačku, nevrací se. Tak s ní začnu, než budu krvavej. Všem díky. I po letech je rada dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím. Neprošel jsem  STK na závadu - nesvítí brzdové světlo (jezdil jsem a nevěděl o  tom) V příručce " Jak na to " je uvedena při výměně brzdového spínače demontáž přístrové desky což tedy se mi nechce a do servisu nevím co by to stálo. Ale našel jsem výše uvedenou poradnu a paráda. Díky za návod,  brzdy fungují i bez demontáže přístrojovky. Karel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...