Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka


Xplod

Recommended Posts

Cau lidi, mam zase problem. Vcera se mi rozbila prevodovka na P 406 1.8 16V r.v. 96 motor myslim ze xu7jp4. Pry z diferencialu vypadl cep a prorazil kryt diferencialu (to sem videl). Jeste sem tu prevodovku nevyndal, takze nevim jestli se to vyplati opravit. Chci se zeptat co je na tomhle motoru za prevodovku a kde ma vyrazeny oznaceni. Dale jestly se da na tudle 406ku dat prevodovka z treba z 306ky. A jeste za kolik se pohybujou ceny na vrakovistich. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa stal podobny problem na P 405,,,, mne sa rozbili ozubrne kolieska ktore su pri satelitoch a prerazili dieru aj do vonka aj dovnutra. Vsetok olej vytiekol a jedine riesenie bolo vymenit prevodovku..... Ak nemas poskodene creva v prevodovke,,, mozno bude stacit vymenit obal prevodovky,,, pripadne diferak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Davida se teďka kupoval motor 1,8 16V, tak by tu převodovku mohl ještě mít. A když budeš hodnej, hodí jí na odtahovku, až pojede přes Prahu - tzn. dojet si pro ní nějak na Jižní spojku apod., většinou večer až v noci - záleží na dohodě... Příp. jí může nechat u mě, pokud zrovna nebudu mít dovču.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak David byl vcera nedostupny, tak sem zkusil opravare prevodovek a dneska mu ji odvezl. Rikal mi, ze vymena satelitu + gufera + prace vyjde cca na 2500,- A za dobry kryt diferaku chce 500,- To jsou slusny ceny. Jeste mam jeden dotaz. Kde se daji v druhovyrobe sehnat tahla razeni? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xplod

Tak David byl vcera nedostupny, tak sem zkusil opravare prevodovek a dneska mu ji odvezl. Rikal mi, ze vymena satelitu + gufera + prace vyjde cca na 2500,- A za dobry kryt diferaku chce 500,- To jsou slusny ceny. Jeste mam jeden dotaz. Kde se daji v druhovyrobe sehnat tahla razeni? Diky

Bohužel táhla řazení se v druhovýrobě nedělaj aspoň co já vim. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xplod

Tak David byl vcera nedostupny, tak sem zkusil opravare prevodovek a dneska mu ji odvezl. Rikal mi, ze vymena satelitu + gufera + prace vyjde cca na 2500,- A za dobry kryt diferaku chce 500,- To jsou slusny ceny. Jeste mam jeden dotaz. Kde se daji v druhovyrobe sehnat tahla razeni? Diky

Byl jsem na dovolene a telefony sem nebral cely tyden. Na motorce by to stejne moc neslo.

No a prevodovka byla, ted se velice bude hodit Ferrymu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: David 106s16

Původně zaslal: Xplod

Tak David byl vcera nedostupny, tak sem zkusil opravare prevodovek a dneska mu ji odvezl. Rikal mi, ze vymena satelitu + gufera + prace vyjde cca na 2500,- A za dobry kryt diferaku chce 500,- To jsou slusny ceny. Jeste mam jeden dotaz. Kde se daji v druhovyrobe sehnat tahla razeni? Diky

Byl jsem na dovolene a telefony sem nebral cely tyden. Na motorce by to stejne moc neslo.

No a prevodovka byla, ted se velice bude hodit Ferrymu.

A co se chudákovi Ferrymu stalo s převodovkou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...