Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nováček se 106


Guest zelda93

Recommended Posts

Guest zelda93

ZDravim :-D přesedlal sem na trošku menší auto. původně jsem měl P406 2.0 16V 97Kw

nyní sem si pořídil peugeot 106 1.1 1996

ještě jsem se v něm pořádně nesvezl, nechal sem to u známého v garáži aby zavařil výfuk a nechal udělat novou technickou.

na to, že už to má i elektrický okýnka a dálkové zamykání bych řekl, že cena 5000,-Kč je celkem slušná.

zatim to mam na hliníkáčích s letníma gumama ale v kufru mam 6 kol se zimníma gumama z toho 4 nazutý :-D

nemam problém k tomu ještě zdara dostat kapotu a dveře kufru.

jediný, co mi zatim moc nesedlo při testovací jízdě byla spojka, zabírala bohužel až nahoře, dalo by se to nějak ještě pořešit??? budu rád, když mi tu připíšete něco zajímavého :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93

zatim sem si nevšim, že by klouzala. samozdřejmně, pár chybyček tam je, na dálku budu uset sehnat novej klíč tadyten nejde ani po výněně baterky nebliká diodka...ale jinak takovýdle prkotiny..... neřešim :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Já teď pořídil 406 a spojka zabírá od spodu, jde strašně lehce, takže když sednu hned do 106 tak na to musím \"rvát\" a zabírá nahoře - je to tak už od doby co sem ji koupil (106tku) cca už 90tkm. není to holt hydraulika jako ve 406.

Na dálce se podívej na kontaktní plošky pro baterku, může být zaoxidavaná ;) a pokud to budeš řešit tak kup vysílač a i příjmač - sou totiž zpárované jedno bez druhého je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93
Tak Já teď pořídil 406 a spojka zabírá od spodu, jde strašně lehce, takže když sednu hned do 106 tak na to musím \"rvát\" a zabírá nahoře - je to tak už od doby co sem ji koupil (106tku) cca už 90tkm. není to holt hydraulika jako ve 406.

Na dálce se podívej na kontaktní plošky pro baterku, může být zaoxidavaná ;) a pokud to budeš řešit tak kup vysílač a i příjmač - sou totiž zpárované jedno bez druhého je k ničemu.

kontakty sem kontroloval dával i jinou baterku.... známej si taky kupoval klíč a stačilo to nechat jenom spárovat... když se do týdle prkotiny vrhnuta si zjistim jak to je neni to zatim důležitý. tak spojka.... jezdim s tim samym, ma to pučený od přítelkyně otce... je to motor jenom 1.0 ale spojka tam de krásně nemá ani spojkovej pedál tak nahoře.

[upravil dne 25/1/13 07:00 od zelda93]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93

je tam diodka, která má blikat při stisknutí, ta taky nebliká. ale neřešim. začínam z toho auta mít čim dál tim větší radost i když je zatim v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93

tak po měnších opavách a úpravách sme dneska udělaly technickou...kvůli ručce je jenom na měsíc zkontroluju táhla na ručku ale jinak bez problémů. vyžší emise ale co se dá dělat neni to nové auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest zelda93

hejnýho znam. bydlí v bytovce naproti. neni tmavě modrej, je tmavě zelenej... předtim sem měl tmavě zelenou 406tku poslední dobou s modrym nárazníkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93

Lidi, kde sehnat vnitřnosti z klíčku na DO... + přijímač ... nevim, jestli to často odchází ale na tom klíčku je červená diodka která má blikat nebliká... ani ta infra bo co to je pod foťákem taky nereaguje... baterka jiná zkoušená. dokonce sem koukal, v krabičce s dílama atd mam ještě jeden přijímač ale má jiný číslo (samozdřejmně...) asi původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest zelda93

problém s klíčkem vyřešen... vedle tlačítka je na plošňáku nějakej černej čip... s tušim 6ti kontaktama. když ho přimáčknu tak klíček funguje. dálka funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...