Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální topic k Zimnímu srazu 2013


Recommended Posts

ke me do pocernic by vyslo levneji prespat, nez se nechat dovezt. Nabizel jsem i convoy, kde mam zname, ale takovych spolecnosti je dost......

Ale my kdyz se ukazem, tak to vyresime tak, ze bud Ada nebude pit, nebo dorazime peskobusem a zpatky si zavolame tatinka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak čtu, tak můžu nabídnout, že bych v pátek v noci na trase Džbán - Holešovice - Ládví (nebo někde poblíž po této trase) mohl vzít někoho s sebou, pokud bude v natolik rozumným stavu, aby mi auto i potom zůstalo v rozumným stavu (tj. jako nový) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: ano :), ted posledni dobou chodim pocernice - cerny most B pesky, v ramci kardiostimulace a treninku :)

Veverka: no, mozna se dohodneme a vezmeme si pytliky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Už jsem onehdá uvažoval, když jsem u kolegy v kanceláči viděl jako přívěšek na opasek takovou plastovou kostičku se sáčkama na psí \"však vy víte co\", že bych si (slovenští klubáci i neklubáci prominou) \"dačo také\" pořídil do auta... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako by Peugeot dálkovou jízdu nezvládl, ale asi víš, o čem mluvíš. Pokud jde o mytí, taky nemám v plánu umývat auto, na loňském klouzání jsem nebyl sám, kdo měl špinavé auto (při odjezdu ho měl špinavé snad každý) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...