Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální topic k Zimnímu srazu 2013


Recommended Posts

Rád bych přijel už v pátek, ale v sobotu od 9.00-16.00 mám v Praze neodkladné záležitosti. Proto bych přijel až to vše vyřídím.Doufám, že by to takto též šlo?

Vše co se týká peněz bych uhradil na místě.Je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já určitě plánuju dorazit (už jsem to i někomu psal, myslím Pe.Trovi do SZ) ale ještě pořád nevím, jak mi to přesně vyjde a tak jsem nechtěl dělat bytečný vlny. V pátek bych mohl přijet snad (po práci), v sobotu určitě, když vstanu. Je to těžký, když to mám přes půl Prahy :D - večer nepít, ráno vstávat... Ale to se zvládne. Zítra se přihlásím - nejspíš ale bez Veverkový. Koneckonců, deadline je až za 24,5 hod., ne? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prihlasovadlo je do zitrka, no. Taky jsem jako Prazak uvazoval zda spat tam za penize ci doma zadarmo ale vzhledem k tomu, ze to mam skoro hodinu prakticky pres celou Prahu zvitezilo prespani tam .... Na nekterych vecech clovek proste nema setrit a jako spoluorganizator si nedovedu predstavit ze bych treba ve 22h rekl \"Tak cau, ja jedu\" - a krom toho bych se tam uz v nedeli nevracel, nemelo by to na dopoledne smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V daným případě to není otázka peněz. Když to máme v podstatě přede dveřmi, tak by žena určitě preferovala spát doma, i kdyby jela taky, ale nejspíš nepojede. Navíc nevím, jak to v pátek stihnu z práce... Normálně si totiž beru na srazy v pátek volno. Ale když je akce v Praze?

Spíš se jen neumím rozhodnout, no :( Kdyby to bylo pod Tatrama, tak je to jasně ložený :aut Musim se na to ještě vyspat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jako jediný z organizátorů spím doma. Mám to domů necelých 10 kilometrů a večer to je tak 10 minut domů. Ale u mě to není jen o vzdálenosti ale i o financích. Bohužel po novém roce jsme na tom hůř, takže jsme rádi že můžeme ušetřit na ubytování. Vím že je to trochu nepraktické a že bych měl jít příkladem, ale doufám že mi toto odpustíte :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...