Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všechny 405ky už opustily svou domovinu


Medvěd

Recommended Posts

Aneb, jak píšu v cestování, se svou 405kou jsem ujel tento týden 2500 km po Evropě (Německo, Švýcarsko, Francie, Lichtenštejnsko, Rakousko) a na této dlouhé cestě jsem potkal 26 ks vozu Peugeot 405 (sedan i kombi). Docela mě to překvapilo, nebo? podobný počet 405ek potkávám v čechách tak za půl dne. Stejný problém byl i s P 309 (těch bylo o málo víc), zato 205ek bych se nedopočítal. Přesto ale musím vyzdvihnout kvality 405ky 1,9 TD Break, kterou přede mnou opečovával Krmy, nebo? těch 2500 km ujela bez jediného podstatného problému a to i s vysokohorskými prémiemi (2436 mnm a 2112 mnm). Docela mě bavily pohledy Švýcarů v prvotřídních kárách na pro ně jistě přestárlý veterán s exotickou SPZ, který s jejich auty směle držel krok. Takže, pokud máte mazlíka v aspoň trochu normálním stavu, zahoďte obavy a jeďte ho klidně provětrat i do zahraničí, na holičkách Vás určitě nenechá.

[upravil dne 7/4/Mon, 04 Jul 2005 09:37:31 +0000Mon, 04 Jul 2005 09:37:31 +0000Mon, 04 Jul 2005 09:37:31 +0000Mon, 04 Jul 2005 09:37:31 +0000 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

jj, 405 to je autíčko :super:D

jinak při týdením pobytu ve francii jsem viděl za celej týden jen 2ks 405 :bojim mk:papa

tady v Provence jich jezdi jeste porad docela dost, potkavam tak 3-4 kazde rano cestou do prace (10km po okreskach)... ale ubyvaji, zrejme kvuli pojistkam... 205/309 tu jezdi porad hafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

jj, 405 to je autíčko :super:D

jinak při týdením pobytu ve francii jsem viděl za celej týden jen 2ks 405 :bojim mk:papa

tady v Provence jich jezdi jeste porad docela dost, potkavam tak 3-4 kazde rano cestou do prace (10km po okreskach)... ale ubyvaji, zrejme kvuli pojistkam... 205/309 tu jezdi porad hafo

Tak to je dobre, chystame se tam s pritulkyni, tak abychom moc nevycnivali a kdyby se neco po.., aby nekdo dokazal jeste pomoct :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dtyrkas

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

jj, 405 to je autíčko :super:D

jinak při týdením pobytu ve francii jsem viděl za celej týden jen 2ks 405 :bojim mk:papa

tady v Provence jich jezdi jeste porad docela dost, potkavam tak 3-4 kazde rano cestou do prace (10km po okreskach)... ale ubyvaji, zrejme kvuli pojistkam... 205/309 tu jezdi porad hafo

Tak to je dobre, chystame se tam s pritulkyni, tak abychom moc nevycnivali a kdyby se neco po.., aby nekdo dokazal jeste pomoct :super

Včera jsem měl šanci zlehka protáhnou mou Pegynu. Trasa ZR - Madrid a zpět. Celk asi 5000km. Bohužel to nedopadlo ... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dtyrkas

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

jj, 405 to je autíčko :super:D

jinak při týdením pobytu ve francii jsem viděl za celej týden jen 2ks 405 :bojim mk:papa

tady v Provence jich jezdi jeste porad docela dost, potkavam tak 3-4 kazde rano cestou do prace (10km po okreskach)... ale ubyvaji, zrejme kvuli pojistkam... 205/309 tu jezdi porad hafo

o to bych se nebal :) i vrakovist je tu k videni dost, takze nahradni dily aspon na dojeti by se taky urcite nasly...

ale radeji stastnou cestu !!

Tak to je dobre, chystame se tam s pritulkyni, tak abychom moc nevycnivali a kdyby se neco po.., aby nekdo dokazal jeste pomoct :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...