Přejít na obsah
trah

Olej a HDI motor.

Recommended Posts

Ozzy: Já myslím, že klidně může, třeba pokud se chystá na severskou zimu. Řekl bych, že ta specifikace na webu je původní, ještě z doby, kdy First 0W30 neexistoval (2010). Myslím, že tím ale nic nezískáš, jen 0W30 je dražší. Mě spíš překvapuje ta 9000, protože to tedy rozhodně není Low SAPS olej, takže pokud by ti motor žral trochu oleje, bude filtr pevných částic za chvíli v hajzlu. Ale snad vědí líp...

Upraveno uživatelem Pacho69

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

přiznám se, že olej neřeším--pokud mi výrobce doporučuje olej, který patří k nejlevnějším na trhu, nevidím jediný důvod obracet se k  jiným značkám,  zvlášť,  když si měním olej sám co 10 tisíc , takže olej i filtr je OPRAVDU NOVY :), navíc mám přelisovanou vanu, takže vyteče všechno...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, MJSytic napsal:

S tím Mobilem nevím nevím :myslim  VIZ

To je otázka, stejně jako ECS INEO splńuje PSA B71 2290/B71 2297 a podle technického listu má parametry lepší. U mě je proti INEO zahřátý motor tišší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já pokaždý liju co píše výrobce auta, okorát zkracuju interval výměny

předchozí auta :

Laguna I 270tis km bez zásahu na motoru ( pak jsem to prodal a minimálně dalších 5 let jezdila pak sem opět prodala )

Laguna II 2.0T 240tis km původní turbo bez zásahu na motoru, původní spojka chipováno na 196 ps ( jezdí dál .. )

ostatní auta vypisovat nebudu :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nikdy bych do svého auta (byť by to výrobce doporučoval/schvaloval) nenali olej ACEA A5 / B5 / C2 :bojim

Tyto ekovodičky jsou dobré tak na papírovou nižší spotřebu PHM. Co se týče kvalitního mazání, rozhodně oleje s ACEA A3 / B4 (C3 - pro DPF)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku