Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drnčící plasty v interieru co nato?


lud3k

Recommended Posts

Dneska jsem jel u nas po namesti mame namesti ala vsude kostky tak jsem poslouchal a delaji to s 90% dvere jak ridicovy tak i spolujezdcovy tak to v lete rozdelam a pritahnu vsechno paskama noo nastrikam WDckem plasty sand to stichne.... Jinak Drnceni pod oknem to znam:D pokud auto jede rychlejs tak zacne neco drncet:D uz nevim co stim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pratele vcera me opet auticko prekvapilo - pazvuky v oblasti pojistek v interieru.

Neco jako lehke treni \"polistirenu po skle.... silene\"....!

Myslel jsem ze to bude tlumeni na deklu - nebylo

odehnul jsem kabely - ee

tak jsem v poslednim tazeni zasatral vic do palubky a tam \"volny\" svazek asi 10 :grr dratku.

Obalil jsem to jen tak provizorne hadrou co byla po ruce a az bude cas a lepe kouknu po nejake pasce pripadne prichtce ....

A pridam i nejake foto.

Ale vysledek - je zase KLID :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

tak v nedlei jsem se nato vrhl. Bylo az k neuvereni co me drncelo v aute :D:D

na zadnich dverich je plastova lista ktera pri zavrenych dverich je na B sloupku. Je nacvaknuta a samozrejme byli ulomeny ty packy tak jsem to slepil k sobe:D:D a drzi a nic neklepe.

Samozrejme zadni dvere mam uz dobry ale predni musim teprve vyreit asi sobotu.

Ale koukal jsem tak tapec na ridicovich dverich moc nedoliha takze si myslim ze tam budou taky ulomeny ty packy...Nevim jak vyresit zda taky prilepyt:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

Jen doplnim dalsi skoro az neuveritelny problem s hluky.

Od vymeny vnitrniho zpetneho zrcatka se zacalo tu a tam ozivat povrzavani spis kdyz se jelo pomalu a mensi pricne nerovnosti.

O vanocich to zacalo vrzat pravidelne a moje nervy zacali teci .....

Prostriknulo se vedeni sedacek dotahlo kde co koukal jsem na veci ktere snad ani nemuzou vrzat - a presto stale povrzavalo az dnes se me uprel zrak na poveseneto \"talismana\"

Ano to lehounke nic vrzalo plast na kterem je povesen a kovove telo drzaku zpetneho zrcatka ...... Stacila kapicka oleje a snad bude zase jen klid. :cool:

post-36106-14109634827384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Na autě může vrzat zkrátka cokoliv. Na druhým autě mě furt vzadu něco vydávalo strašný zvuky, nakonec jsem zjistil že to dělal kryt prostředního brzdovýho světla, navrtal jsem do něj tři šrouby, u každej strany jeden, a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Malicko to ozivime ikdyz tento model pomalu a jiste "vymira"
Uz od zacatku co auto mame me rozcilovalo pridelani vyplne na patych dverich ....  v plose se to vyresilo jinyma prichytkama produkce PSA je sic seda nic mene na jedno a ani to ne pouziti tak ze vypomohl koncern :( ale za cenu cerne barvy.
Ale u skla nahore tam to bylo s mensim nekdy vetsim uspechem ..... nahrati napruzeni ..... proste stale to delalo neplechu.
Posledni dobou pazvuky pri zavirani - spz se snad podarilo "konecne" odstinit a bordel nedela.
Tak ze prisel napad ktery se nabizel uz od zacatku "suchej samolepici zip" cena za metr cca 90Kc tak jsem neco malo koupil plasy / drzaky a samotnou vypln odpoledne odmastil a zip nalepil - lep "vipada" poctive a po nekolikaterem zavreni dveri vse drzelo - uvidime zitra ....
Pokud ani zip nepomuze bude tam nejaka prichytka tedy destruktivne / bude se vrtat ;)
Fotky pripadne dodam. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Malinko se připojím.Kdysi jsem také řešil divné vrzání jakoby ze dveří.Rozebral jsem co se dalo,ale nic nepomohlo.A někde tady jsem našel zajímavý poznatek.Nevím jestli to popíšu správně ale pokusím se.Na dveřních zámcích,ale na těch co jsou na pevno na karoserii,je na těch tyčkách černý plastový váleček,který by se měl protáčet.Do toho plastu je třeba vyvrtat cca 2mm dírka a skrz ní plastový váleček pořádně promazat,třeba nějakým sprejem wd40 nebo tak něco.Nevěřil jsem tomu že vrzání může způsobovat taková blbost ale mám 5 let pokoj,bez vrzání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

pridam muj poznatek, ohledne vrzani interieru, prolezl jsem vse mozne i nemozne a nakonec mi vrzalo vzadu na sedanu u delenyho operadla prave kozenkova cast operadel o sebe...provizorne jsem tam mezi ne nacpal kus latky nasakly ozivovacem calouneni, a zatim je klid

 

valecky u zamku zadnich dveri jsem take podeziral, jelikoz se ani jeden z nich ani nehne, ale tim to v mem pripade nebylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Opet v case to trosku ozivime.
Sice to neni v interieru ale v interieru to asi nejvice .....

Asi tri roky nas stve /  slusne / stav kdy se nam na nerovnostech deje neco jako totalne vymlacena stab.tycka s pomerne neprijemnym dunenim v hodne hlubokem "tonu"
Predpokladam ze se jedna o predni cast mot.prostoru spis v leve casti ......
Zadni pate dvere neresim ty delaji proste bordel neuveritelny ale predepnuti dorazu je spis kontraproduktivni.

No vcera po nocni me to nedalo a sel jsem badat .... no a dosel jsem ze nam IC celkem nekoordinovane narazi na stenu chladice tak nasledovalo lehke predelani hadice od IC tak
aby byl IC uprostred drzaku ....

Vecer byl pro ceste do prace naprosty klid od neprijemneho "hluku" a rano cesta zpatky o poznani horsi nic mene celkove lepsi.
Uvidime az se auticko projede po D11 a zamirime na trosku jine rychlosti :mad:

No pokud to bude jen v teto hlouposti - skoro se stydim ze jsme "hledali" tak dlouho !!

Fotky klidne prihodim .... :)


 

Upraveno uživatelem Lihous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...