Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ANKETA: Koupil bych 508 znovu?


Hajra

ANKETA: Koupil by jsem 508 znovu?  

39 hlasů

  1. 1. ANKETA: Koupil by jsem 508 znovu?

    • URCITE ANO
      27
    • ASI ANO
      41
    • ASI NE
      9
    • URCITE NE
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

to klakson23: tak to je teda sila... A chapem tvoju reakciu, ze Peugeot  uz NIKDY NECHCEM... Prosim ta pre nas ostatnych majitelov Peugeotov, mozes napisat do FR (aj anglicky mozes)  a stazovat sa na vas cesky Peugeot? Vdaka.

Pripoj aj to video a nech vidia vo FR ako sa staraju o zakaznika...spomen aj par mien co ta tak nechutne odj..li.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kraaaavo, to je uplne perverzny zvuk:)))) tot by som nezniesol pocuvat, som nasraty uz na 407 ze to vzadu buchoce od napravy (oproti 406) ale toto je kentus...

Ako ti poradili, toto fakt zasli do FR.

A dost ma zarazila aj hlucnost motoru vnutri, uz som sa v tom dlho neviezol ale cakal som lepsie odhlucnenie.

Upraveno uživatelem merlin99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj keď mám GT s komplet výbavou, celkom ma sere že stále nejaké veci chýbajú na dovybavenie (výhrev zadných sedačiek,odvetrávanie predných,zatmavovanie vonkajších zrkadiel,el. roletka na zadnom okne a pod.) Orig. Peugeot nemontuje dialkové na nezávislé kúrenie - dosť smutné,ale aspoň mi po dlhom pátraní poradili servis kde to spravia.

Ináč spokojnosť (ťuk,ťuk) spotreba príjemná,len by to chcelo ešte +100PS :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Mě se líbí. Jen jsem na rozpacích z toho "hybridu". Chápu hybrid, co mi sníží spotřebu ve městě, tak mi přijde trochu nelogické, zkombinovat to s FAPem... Prostě mi to přijde jako nelogická kombinace. Nějak jsem včera nezachytil, jestli se dá jet čistě elektricky, případně? Asi ne, když to není plug-in hybrid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...