Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

aditivum fap


opicakmilan

Recommended Posts

  • O 4 roky později...

tak zrovna v tomhle případě bych řekl, že je ta odpověď celkem oprávněná, protože když to dám do hledání přesně název tématu "aditivum fap", tak mi na sedmém místě (bylo by to šesté, nebýt tohoto tématu) vyleze toto: 

kde se dozvím totéž, co jsi napsal; typ je tuším napsaný v návodu a v té odkázané diskusi je zmíněn níže

samozřejmě, někdy má člověk smůlu a netrefí správný klíčový slova apod., tak se teda zeptá, ale bejvá v tom případě slušností prvně vykázat nějakou vlastní snahu, říct co už jsem zkusil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

@von_georg   Chytrolín jsi sám, podivej se na datum kdy to bylo postnutý.

A nikoho tady neuražej, toho Jantara jsi si mohl odpustit, tobě taky nikdo nenadává.

Hele Hurvajz neznám tě a je mi úplně jedno kdo jsi a co si a kde jsi. Vím, kdy to vlákno bylo napsaný, ale to neznamená, že budeš takto lidem podávat rady. Zdejší diskuze je o tom pomoc jiným s případným jejich problémem.  To že jim napíšeš hledej, tak to jim v žádném případě  nepomůže. Já osobně jsem dneska zadal do HLEDEJ  co jsem sháněl  a nenašel. Položeno více variant otázek a nic. Tudíž jsem hledal téma po tématu a za 2,5 hodiny našel. Kdyby mi dneska kdosi poradil, jak jsi mohl tehdy poradi ty jemu neztratil bych 2,5 hodiny času. Vo tom je věc.  A pokud ses urazil, tak jedině proto, že nato platí pořekadlo: Potrefená husa nejvíc kejhá. A co to znamená , to si klidně můžeš vyGOOGLOVAT a vyHLEDAT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, von_georg napsal:

Hele Hurvajz neznám tě a je mi úplně jedno kdo jsi a co si a kde jsi. Vím, kdy to vlákno bylo napsaný, ale to neznamená, že budeš takto lidem podávat rady. Zdejší diskuze je o tom pomoc jiným s případným jejich problémem.  To že jim napíšeš hledej, tak to jim v žádném případě  nepomůže. Já osobně jsem dneska zadal do HLEDEJ  co jsem sháněl  a nenašel. Položeno více variant otázek a nic. Tudíž jsem hledal téma po tématu a za 2,5 hodiny našel. Kdyby mi dneska kdosi poradil, jak jsi mohl tehdy poradi ty jemu neztratil bych 2,5 hodiny času. Vo tom je věc.  A pokud ses urazil, tak jedině proto, že nato platí pořekadlo: Potrefená husa nejvíc kejhá. A co to znamená , to si klidně můžeš vyGOOGLOVAT a vyHLEDAT.

Nemohl jsem mu tehdy poradit, protože problematice FAP nevládnu. Prostě to hledání je mnohdy rychlejší než čekat na někoho kdo ti poradí. Mysliš že tu pořád sedí někdo kdo je připraven odpovědět na jakykoliv zaludný dotaz??  Právě ta databaze znalostí je na tomto foru na vysoké urovni.

Když nechceš hledat tak nehledej, mužeš tu sedět, mlátit třeba do stolu nebo dupat a čekat až někdo kdo zrovna zná odpověď na tvuj dotaz pujde okolo a poradí ti, nebo ti napiše že jsi měl hledat misto toho čekání a odpověď by jsi měl za 2,5 hodiny namísto za 14 dní.

O té potrefené huse jsem to nějak nepochopil, proč bych já měl být ta potrefená husa?

 

A ano, Doctor Who má pravdu, zamykám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...