Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spořící učty


Milan+

Recommended Posts

  • O 5 let později...

Oživil bych prosím toto téma, a to z důvodu, že banka ING ukončí všechny aktivity spojené s osobním bankovnictvím v České republice v tomto roce. Z tématu lze vyčíst, že někteří členové P-C mají u ING spořící účet. V rámci ukončení pusobení ING v ČR, nabízí  exkluzivní úročení vašich vkladů, a to u Raiffeisenbank. Úročení vkladů sazbou 1 % p. a. až do 300 000 Kč na 1 rok i jednorázový bonus 500 Kč k vašim úsporám pro vás budou připraveny po otevření účtu u Raiffeisenbank a po převedení vašeho ING zůstatku podle jejich smluvních podmínek.

Můj dotaz je, kam uložit finance z ING. Nechci běžný účet. Ten mám u ČS. Nechci mít peníze doma, aby mi leželi, ale chci je mít mimo jiné kdykoliv k dispozici, uložení (vklad, výběr) zdarma a nějaký úrok (dnešní době spíše úroček).
  Nebo doporučte jinou banku, než Raiffeisenbank. Vaše zkušenosti. Nejedná se prosím o horentní sumu. Vím, že P-C není jen o autech Peugeot. Děkuji

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři si u čb "spořící" a zvýhodní se ti aspoň vedení účtů atd... kdo ví, kdy, která z těch malých bank zase neskončí.... dneska je to všude almužna..., tak aspoň jistota a malá výhoda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam bezny u sporky a investicni taky u sporky, penize z investicniho dostupne do 3 dnu a aktualne jedu na 6%, zonky (spana likvidiita) 6%, Mintos (spatna likvidita) 16% zhodnoceni. Na sporici ucty s 1% z vysoka kaslu, tam to ani normalni clovek dat nemuze, vzdyt to kazdy rok sezere inflace to jejich slavne 1 procento. Aneb jak sporit a prichazet o penize. To umime snad jen my cesi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...