Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyskratovaná ŘJ


Tommate

Recommended Posts

fičím si to slovenskou krajinou a najednou motor nějak zakuckal a chcíp - točím startér, po chvíli zase chytnul, ale nějak podivně. tři minuty jel normálně, pak vyskočily otáčky a dočista umřel. už nešel natočit. vyždímál jsem baterku ale prostě už ani neškytnul. po probádání prostoru pod kapotou vidím prodřený svazek kabelů (tři kablíky měly porušenou izolaci a měděnné drátky do sebe zapletené) - po opravě kabelů motor naskočil vždy jen za studena a hrozně špatně běžel i po zahřátí na prov. teplotu. po přidání plynu zhasnul a už nešel nastartovat. Zkoušel jsem to asi pětkrát, ale prostě s tím nešlo jet. Vždy motor chcípnul při prudším přidání nebo ubrání plynu. Prostě nejde to zkalibrovat. Co to může být jak né ŘJ. A pokud je v háji, nebo zachybovaná, proč se nemá snahu zkalibrovat, nebo nefunguje nouzový režim.:myslim PS:musel jsem tam nechat auto v servisu (300Km) , ale budu tam teprve volat co s tím je.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommate

fičím si to slovenskou krajinou a najednou motor nějak zakuckal a chcíp - točím startér, po chvíli zase chytnul, ale nějak podivně. tři minuty jel normálně, pak vyskočily otáčky a dočista umřel. už nešel natočit. vyždímál jsem baterku ale prostě už ani neškytnul. po probádání prostoru pod kapotou vidím prodřený svazek kabelů (tři kablíky měly porušenou izolaci a měděnné drátky do sebe zapletené) - po opravě kabelů motor naskočil vždy jen za studena a hrozně špatně běžel i po zahřátí na prov. teplotu. po přidání plynu zhasnul a už nešel nastartovat. Zkoušel jsem to asi pětkrát, ale prostě s tím nešlo jet. Vždy motor chcípnul při prudším přidání nebo ubrání plynu. Prostě nejde to zkalibrovat. Co to může být jak né ŘJ. A pokud je v háji, nebo zachybovaná, proč se nemá snahu zkalibrovat, nebo nefunguje nouzový režim.:myslim PS:musel jsem tam nechat auto v servisu (300Km) , ale budu tam teprve volat co s tím je.:papa

zalezi, co bylo propojene... mohly odejit nejake vystupni tranzistory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem volal a prej to je nějaký primitiv bez chybové paměti a ani se to nedá připojit na komp. a ty drátky byly zrovna od nějakých čidel - pravděpodobně jsou zničené ty vstupy čidel v ŘJ. teď mi shání jinou na test - auto a motor mám v pozdravu 4051.9GRI XU9M (DDZ) solex (ŘJ BENDIX) - nemáte někdo ?? kolik můžou chtít za starší kus ?? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...