Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

4008 není v nabídce


P607Olda

Recommended Posts

  • O 2 roky později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 7 let později...

Ahoj, ono se není moc čemu divit, zase tolik se neprodávaly :) Navíc je to převlečené Mitsubishi. A ta nová zase převlečená 3008:aut  Ikdyž 1,8 THP 155kW zní zajímavě :) 

4008_LDCP11669M4024983.jpegpůvodu
Líbí se mi informace o země původu: ČR
A v SB:
ATMOSFÉRA    PRAŠNÉ OVZDUŠÍ
ŠTÍTEK    ŠTÍTEK ČÍNA
:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo jasně v ČR jsem potkal snad dvě,venku taky několik kousků.Mám ji s motorem Peugeot 1560,myslím je to přijatelnější i na údržbu.

Zajímá mě jedna věc,protože je to čtyřkolka v manuálu je zákaz tažení při poruše třeba na laně co se zničí ?Pokud je motor v chodu

tak by se nemělo nic snad přihodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen uvažuju nahlas--kterési Mitsubishi 4x4 má převodovku Částečně mazanou jen při běhu motoru, v převodovce je čerpadlo, které honí olej na místo, kde se rozstřikem nedostane, tak možná  proto , jinak kvůli tomu, že by se tažením auta na laně nemazaly diferenciály to nebude :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No vypadá to že to bude otázka mazání té převodovky, bez běhu motoru motoru bude problém.Je to vlastně stejný patent jako v nákladním autě Mercedes Unimog který jsem používal v práci,

pohon obou náprav volitelný až po zamčené nápravy a při poruše spojky jsme museli při odtahu odpojit kardanky,převodovka by se zadřela.Má to s tím Mercedesem i podobnou grafiku znázornění

spotřeby, okamžité atd.To jen pro zajímavost.

Co otázka radia? Pokud potřebuji navigaci tak používám telefon a mapy cz, protože i když jsem dohrál nejnovější mapy tak to je vlatně staré, z roku 2015.Celkem radio mě nevadí,nikdy jsem netoužil

po přehrátí češtiny za drobný peníz.Stejně poslouchám jen radio a spároval si telefon což bylo taky dílo ale povedlo se.Děkuji jinak za příspěvky a přeji klidné svátky,hodně zdraví a štěstí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...