Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nekdo od mobilnich operatoru ?


Rotorhead

Recommended Posts

Takže jsi schopný zařídit smlouvu pro firmu na IČO za ty uvedené peníze? Když tedy potřebuji 6x SIM s neomezeným voláním a daty a internet k tomu, za ty peníze co jsi psal?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr Tak mezitím jsem se trochu rozkoukal: tak mi milostivě nabízejí na každý číslo Vodafone Neomezený za 1100 s úchvatnou slevou na 485 a to bez daně a to se vyplatí. No neber to když jako nově příchozí to dostanu za 600 na číslo i s daní. Budu se muset zeptat panislečny kde je schovaných těch 15 nebo kolik roků co u nich jsem. To jsou neskutečný kuy. Jo, ty data co uvádíš u děcek mi taky připadají reálný, jen já mám obludy stejnopohlavní čili užvaněný tak to vidím na těch 10 až 15 giga.

@Charlie 1 Něco s porci deset giga a víc by nebylo? Je mi fuk jestli na IČO, se závazkem nebo bez ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1

6 x neomezené volání/SMS

z toho (pokud to má zásadní vliv na cenu)

3 x data min. 5 giga 

2 x data min. plus mínus 10 giga 

1 x bez dat

1 x volání nějaký minimum (moje druhá SIM v autě použivaná tu a tam)

Internet pevný nejmíň 50 mega garantovaných, ale není podminkou, uvažuju o Nordic

Jestli je rozdíl v datech 5/10 giga a podobná porce na číslo v řádech desetikorun tak to neřeším ... dejme tomu že roční rozdíl v ceně mě "trápí" tak od dvou litrů výš ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pe.Tr napsal:

165 s dph nema ani skodovka s 40000 zamestnanci.

ja to mam teda taky k icu ale nemelo to na to vliv. telefony nabizeji ale nechci , je to bez smlouvy a casove neomezene a jak jsem psal slo by to i niz. a mam to bez uplatku 😁

kazdy plati to , co je ochoten platit ☝️😁

Tak to tam má škodovka neschopný lidi... Mám to za stejno, co Charlie  a s výrazně menší firmou, než je škocna...:-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...