Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 coupe 2,7 HDI by Přema, nová řadící páka....


Přema

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Spis 3

Ahoj

Mám dotaz na coupe s V6 hlavně co se týče spotřeby. Za kolik se s tím dá jezdit? A taky jak se s tím velkým těžkým autem v zimě slyšel jsem že nic moc. Mám teď možnost jedno koupit.

Děkuji za cenné rady.

Ing. Jan Zamarský

odesláno z Sony Xperia Z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Čaute. Tento týždeň som sa bol pozrieť na jedno 407 coupe 2.7 HDI. Po naštartovaní asi dve sekundy v motore klepalo a potom to už bolo OK. Jazda sa mi tiež zdala v pohode no v obci, kde je 50 sa to veľmi vyskúšať nedalo :) Vedel by mi niekto povedať čo by to mohlo značiť? Kolega, ktorý sa bol na auto so mnou pozrieť zhodnotil, že by to mohlo byť nastavovaním ventilov. Dík za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Pěkný kousek, za kundolapku mam spíše 307 CC co mám v avataru, ale toto taky moc pěkný. Ted se dívám a jedno mám vytipované, o vikendu se na něj pojedu podívat. S RT4 s displayem, bez navi se ani nedívám. Co se týče toho klepání v motoru 2 sekundy, to je většinou, když auto dlouho stojí a olej je slitej ve vaně a než se promaže po startu, tak to trvá cca 2-3 vteřiny, pak už je vše ok. Toho bych se nebál. spíše bych se toho bál, kdyby to dělalo po každem startu několikrát za den, to už by něco špatně bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎18‎.‎3‎.‎2016 at 20:35, StibTo napsal:

Už skoro rok bez aktualizace máš ten krám vůbec ještě ? :aut

Twl po roce a pul sem si všiml že mi někdo do vlákna psal....to je goool :D ano ten krám pořád mám a pořád mít budu....do té doby než se vrátí V6 v naftě zpátky do nabídky......takže mi asi zůstane.....

PS: Já už mám dávno jiný smysl života....má o 2 kola míň a jen o litr menší obsah :aut

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to nevidím moc růžově, no leda poohlédnout se po jiné značce, kde se ještě z downsizingu nepo_srali :)  Také se pomalu rozhlížím, ale není spěch. Akorát u mě teda ještě výhradně benzín, smradlák mi do domu nesmí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gronholmm  jistě :) Krom BMW (kde už také ale řadový šestiválec aby člověk pohledal) třeba Mazda či Toyota. Asi bych se osobně nemaje zkušenost s V6 smířil s tím, že budou "jen" dvoulitry, byť s turbem, ale ať na mě nikdo nechodí s 1.2 nebo 1.0 tříhrnkem, mě nezajímá, zda to jezdí za 5L/100, takovej motor patří do sekačky a basta.

@Přema sorry za OT, no aspoň Ti trochu oživujem vlákno :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci vám brát iluze ale ani bmw už není to co bývalo. A umí pořádně oturbené motory. V Usa dokonce prodává třílitr ve čtyřválci.

Na druhou stranu 508GT ještě v původní motorizaci sic v dehtu nebylo špatné auto a zvlášť po faceliftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ještě se vrátím k brzdám Přemo. Vím, že jsi řešil různé kombinace a nakonec jsi koupil přední origo v Peugeotu, protože druhovýroba moc nebrzdila.

Vzhledem k tomu, že má moje kupé jen něco přes 100tis km, tak předpokládám na zadku origo desky a kotouč. Kotouč má na obvodu vyraženo Brembo a desky jsou od TRW (je tam datumovka 07 tedy rok výroby což sedí). To by mohla být ta origo tovární kombinace. To samé bude platit i pro předek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...