Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim pomoc - koupe 306


annita

Recommended Posts

Původně zaslal: annita

Ahoj, chtela jsem vas poprosit, chci si koupit 306 1,6 3dvr. rok cca 1998 - 1999.

Poradte prosim na co si mam dat bacha... diky moc

Bacha si dej na to kupovat to sama, domluv se s prodávajícím i když to bude bazar a dovez to k nám na prohlídku, myslím, že zjištěné závady = sleva na auto Ti naši prohlídku v klidu zaplatí, druhá varianta je někde projet STK, stojí to 700 a máš navíc docela slušné právní záruky, že to auto nění nějaká levá přestavba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,6 se delaly dve verze (1578 cm 8V), urcite bych sel po te novejsi co ma 98 ps (138 Nm) a ne 90 koni. zkus si klasicky vule na kolech, rizeni, podivej, kde to je opravovane, vyzkousej si elektriku, zkus jestli to klimatizuje v pripade A/C a snad dobry. pokud to bylo bourane a rozumne opravene, nebude to nikde rezave, pokud opravene blbe, rez se muze vyskytnout. otazka je kde a co s tim. :myslim

mozna si jeste preciti tohle

tak hodne zdaru. 1999 mely jiz cira svetla, kulate mlhovky, tmavsi zadni lampy, prahy mely vsechny, pekne auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle jsem objevila.....neznate to auto nekdo?(nebo toho pana)???

306

cena dohodou:150 000,-

Údaje o vozidle: Rok výroby 1999

Spotreba a Palivo: 8 litru/100km benzín

Najeto: 95 000 km

Objem a Výkon: 2 000 ccm 138 PS

Karoserie: Hatchback 3-dv. 4-sed.

Barva: Modrá metalíza STK/Emise 2007 / 2007

Výbava vozidla: ABS, Alu kola, AirBag 4x, Prevodovka manuální, Imobilizér, Centrální zam. klícem, El. výbava, Rádio prijímac/mgf, Servo, El. Okna, Nastavitelný volant, Otáckomer, Prídavné svetlomety, Spoiler zadní, Sportovní sedadla, Tónovaná skla, Zadní sterac

Stav vozidla: koupeno v CR, nehavarovaný

Prodávající: Jan Mydlar

co na to rikate???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to, že sama bez servisu stejně poznáš absolutně prd, takže jestli chceš mít jakous takous jistotu, že to prohlídl někdo, kdo ví o čem je řeč, vezmi to někam do servisu. Cena za tu prohlídku je vůči ceně auta naprosto zanedbatelná - stejně tak je zanedbatelná proti případné finanční ztrátě, když vám někdo prodá namaskovanou šlupku. Sice bych mohl vypsat povídání na stránku o tom, co všechno prohlížet a jak, ale když do toho nevidíte, stejně podle toho nic nenajdete. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Já na to, že sama bez servisu stejně poznáš absolutně prd, takže jestli chceš mít jakous takous jistotu, že to prohlídl někdo, kdo ví o čem je řeč, vezmi to někam do servisu. Cena za tu prohlídku je vůči ceně auta naprosto zanedbatelná - stejně tak je zanedbatelná proti případné finanční ztrátě, když vám někdo prodá namaskovanou šlupku. Sice bych mohl vypsat povídání na stránku o tom, co všechno prohlížet a jak, ale když do toho nevidíte, stejně podle toho nic nenajdete. Takže asi tak.

oddie ma pravdu, prohlidka v servisu te vyjde tak na 500,- a jeste jsem nevidel starsi auto, kde by se nenasel duvod, proc srazit cenu minimalne o tu prohlidku, kdyz na aute nebude prusvih... ;)

a kdyz jo, usetris par desitek tisic :)

ono casto ani na tu prohlidku nedojde, casto mi nekdo odpovedel ze zadna prohlidka nepada v uvahu ( vymluvy stylu nemam cas nekde litat, je to vyhazovani penez, ...), coz je dobry duvod jit rovnou o dum dal....:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: annita

tohle jsem objevila.....neznate to auto nekdo?(nebo toho pana)???

306

cena dohodou:150 000,-

Údaje o vozidle: Rok výroby 1999

Spotreba a Palivo: 8 litru/100km benzín

Najeto: 95 000 km

Objem a Výkon: 2 000 ccm 138 PS

Karoserie: Hatchback 3-dv. 4-sed.

Barva: Modrá metalíza STK/Emise 2007 / 2007

Výbava vozidla: ABS, Alu kola, AirBag 4x, Prevodovka manuální, Imobilizér, Centrální zam. klícem, El. výbava, Rádio prijímac/mgf, Servo, El. Okna, Nastavitelný volant, Otáckomer, Prídavné svetlomety, Spoiler zadní, Sportovní sedadla, Tónovaná skla, Zadní sterac

Stav vozidla: koupeno v CR, nehavarovaný

Prodávající: Jan Mydlar

co na to rikate???

me osobne na tom chybi klimatizace :D

ohledne stavu auta viz vyse...

u vybavy zalezi, na co to auto chces :)

ale lepsi se prakticky nevyrabela, pokud pominu chybejici klimu ( :bojim ) a kuzi (ta je ale bez klimy spis za trest :aut )..

XSi slibuje zive auto, spotrebu bych ale cekal vetsi nez 8l...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Ta spotřeba je reálná, autí je lehoučký. Pojede to myslím slušně, tenhle motor solidně hejbne i mým kombajnem ...

nepojede :D

kazdopadne, bez okouknuti v servisu bych 306 nekupoval, to bych to auto musel znat ... vetsina 306 je bourana, a neni dobry treba za rok zjistit, ze misto 1 chybejiciho airbagu chybi rovnou vsechny 4 ... tak jako u mne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: z3rg

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Ta spotřeba je reálná, autí je lehoučký. Pojede to myslím slušně, tenhle motor solidně hejbne i mým kombajnem ...

nepojede :D

kazdopadne, bez okouknuti v servisu bych 306 nekupoval, to bych to auto musel znat ... vetsina 306 je bourana, a neni dobry treba za rok zjistit, ze misto 1 chybejiciho airbagu chybi rovnou vsechny 4 ... tak jako u mne

Jak nepojede, co nepojede ???? :mrk Proč by to kurňa nejelo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu dodám maličkost - aut už jsem pár prohlížel a kupoval, takže o tom něco málo vím, ale od určité cenové hranice bych i já to auto při koupi sebral, a jel s ním do servisu. Ze třech důvodů: 1) nikdo nezná všechno a víc očí víc vidí 2) prohlídka bez zvedáku není prohlídka - nájezdová rampa je sice taky řešení, ale zdaleka se zvedáku nevyrovná 3) servis většinou není přímo za rohem, ale je třeba k němu dojet, co vydá za lepší (delší) zkušební jízdu, než když vás dotyčný nechá objet kolečko kolem bloku.

Předpokládá to ovšem ochotu si tu prohlídku zaplatit - adekvátní cena za důkladnou kontrolu auta okolo 200tis Kč není 500, spíš litr nebo i víc, je třeba zaplatit čas prodávajícího a cestu do servisu - takže z toho mohou být klidně litry dva či dokonce tři - ale zase se dá na základě té prohlídky vyzískat sleva, která to bohatě pokryje; a pokud je to auto v takovém stavu, že na něm není jediná chybka, je příplatek i ty 3 tis za jeho nalezení velmi směšný. Takže asi tak - kupovat auto za 150 či víc, i já s tím pojedu do servisu, divte se jak chcete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: z3rg

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Ta spotřeba je reálná, autí je lehoučký. Pojede to myslím slušně, tenhle motor solidně hejbne i mým kombajnem ...

nepojede :D

kazdopadne, bez okouknuti v servisu bych 306 nekupoval, to bych to auto musel znat ... vetsina 306 je bourana, a neni dobry treba za rok zjistit, ze misto 1 chybejiciho airbagu chybi rovnou vsechny 4 ... tak jako u mne

nedá mi to, a musím reagovat. Tak za prvé, nechápu, proč by to nejelo, a pokud je to ironická poznámka, tak na nevhodném místě (takhle lekat dámu ;) )

a za druhé rezolutně nesouhlasím s názorem, že je většina 306 bouraná? na to jsi přišel kde? Já kupoval svou již třetí 306ku loni, a opět nebyla stejně jako ty předchozí ani odřená :P Je to 306 XN 1,4i rv. 98 a dal jsem za ni 125.tis. najeto 140.tis po první majitelce koupeno v ČR. Bába s tím jezdila z Děčína do Prahy do práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám akorát dobrá pocit z těh koní. To je silný kafe na křechkou dívku , takové rozbité ženské tělo... a nebo se jednou začíná a v 35 pak poršák .. proč ne. Mě se ženy líbej spíš ve velkejch kárách - ty jim určitě sluší víc. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hynda

Já nemám akorát dobrá pocit z těh koní. To je silný kafe na křechkou dívku , takové rozbité ženské tělo... a nebo se jednou začíná a v 35 pak poršák .. proč ne. Mě se ženy líbej spíš ve velkejch kárách - ty jim určitě sluší víc. :mad:

O dívky se neboj, oni se většinou nezdají ... :cool: Myslím, že umí koně zkrotit líp než kdejakej chlap ...

Osobně bych do týhle specifikace šel. Druhá věc je technický stav, to se z inzerátu nepozná.

[upravil dne 1/7/05 Jezkovi.voci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimaxa: 306-tek bude bouraných hodně, stejně jako ostatních aut, kterých byla většina dovezená zvenku. Drtivá většina dovozů jsou právě bouračky, tady opravované, celkem pochopitelně. To samo o sobě nemusí být na závadu, záleží kus od kusu, jak to bylo bourané a jak je to opravené. Ale celkově řečeno, pravděpodobnost koupě opravené alespoň lehké bouračky je dost vysoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...