Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém


Sellway

Recommended Posts

Co jsem tak vysledoval, tak Sellway-ův problém není nefunkční ABS, ale nefunkční posilovač. Pokud by byla chyba v ABS, tak to normálně brzdí (pravděpodobně by svítila kontrolka o selhání ABS na palubovce), ale kola se neodblokují při zablokování. Sellway v ostatních příspěvcích píše, že mu nejde posilovač. A bez posilovače, milí přátelé, kola nezablokujete (aspoň utohoto auta) i kdyby jste při brždění sr.li zelenou vodu.:D

Pro Sellway-e: pokud chceš odpovědět, tak mačkej tlačítko odpovědět, ne nový dotaz. Takový téma \"hmm\" je docela zajímavý, ale blbě se pak sledujou Tvoje reakce. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,díky za rady....a omlouvám se za ty zmatky...jsem tady ještě taková panna...

Nevím zda mi nefunguje ABS či posilovač...každopádně podle rady jednoho fandy tady jsem otočil klíčkem a poslouchal zda v motorovém prostoru něco vrčí(nějaká pumpa snad?...)...nic...

Problém vidím spíš v elektrice...koupil jsem 605 3.0 SV za 40 000...krásný kousek na pohled,motorově výborný...tak jsem to pak vezl do servisu a? mi vymění filtry a kapaliny...otevřeli kufr,a nestačil jsem se divit...elektrika úplně zmatená...dráty vedoucí odněkud nikam a odnikud nikam...

Jinak od začátku svítili všechny kontrolky...ale postupně den co den nějaká zhasne...auto se asi opravuje samo...jinak si to neumím vysvětlit...nesvítily dálkový...po týdnu najednou svítí v pohodě...snad jen stěrače...ty se zapínají bez mého přičinění...včera mi pravej upadl,tak to není tak nápadný.

Jinak s tím brzděním máte pravdu..je to o hubu...a navíc člověk musí před každou delší cestou zajít do posilovny a nakoupit špunty..a pak už stačí jen ucpat všechny tělesný otvory...sednout a vyrazit....a brzdit a brzdit....hi hi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozepsal jsem se v jiným tématu, přečti si to.

Já bych po mých zkušenostech už na delší (a možná ani kratší) cestu bez fungujícího posilovače nevyrazil. A jestli nevíš, jak to auto brzdí s posilovačem, tak se připrav na to, že až to zprovozníš, tak budeš mít při brždění pořád obličej na skle...:D Protože na to jak to je těžký to brzdí dost slušně.

Tak hodně štěstí při opravě a dej vědět, jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jsem zapoměl...k těm kotrolkám...teď už mi svítí jen dvě červený..ale pořád...ty asi nezhasnou.Je to to Péčko a hned vedle vykřičník...Kapaliny mám dost a destičky jsou taky dobrý.

A pak ještě občas svítí takovej hrnes s poklicí...když to na mne zablikalo poprvý tak mne napadlo že to snad bude součást nějaký nadstandartní výbavy ( že se snad v kufru něco vaří...nějakej gulášek pro případ hladu ) zastavím...nasávám...žádná vůně...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, že nejde posilovač a tudíž není tlak v brzdovým okruhu, měla by ještě svítit STOPka, ale když popisuješ tu elektriku, tak si vůbec nejsem jistej.

Na týhle adrese http://www.autoelectric.ru/auto/peugeot/wd/wiringdiagrams.htm#5 jsou všechny kontrolky, který se můžou v Peugeotu vyskytnout, tak si tam najdi tu svou a napiš, co to je. Podle toho, co píšeš bych to odhadl na vodu v naftovým filtru, ale to asi u benzínu nebude to pravý.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dvě brzdový svítěj společně, to je normál.

To čidlo na hladinu je pravděpodobně (já to tak mám) přímo na expanzní nádobce vedle víčka, ale nejsem si jist, jak je to u bezínu. A měl by do toho vést konektor na dva dráty a když se to vyndá (u mě jenom vysune trochu větší silou), tak jsou to dva tlustý izolovaný dráty (něco jako svářecí) na konci asi půl centimetru holý. Funguje na principu vodivosti směsi destilky s nemrzkou. Očisti ty holý konce, můžou bejt zoxidovaný.

A bez vody bych moc nejezdil.:papa

[upravil dne 1/7/05 Petr605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...