Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký olej?


Guest Hašan

Recommended Posts

Clovece me to papalo asi 2dcl na 1000Km a pred 3 tydny jsem jsem menil olej, opet jsem delal vyplach nejakou to prisadou pred vymenou a od ty doby jsem najezdil 3 tis. Km a neubyla ani kapka ... nechapu to, ale jsem moc rad. Mozna to bude tim, ze jsem to najel za kratkou dobu, ze ten olej drive spis nekde tekl, jinak si to nedokazu vysvetlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Clovece me to papalo asi 2dcl na 1000Km a pred 3 tydny jsem jsem menil olej, opet jsem delal vyplach nejakou to prisadou pred vymenou a od ty doby jsem najezdil 3 tis. Km a neubyla ani kapka ... nechapu to, ale jsem moc rad. Mozna to bude tim, ze jsem to najel za kratkou dobu, ze ten olej drive spis nekde tekl, jinak si to nedokazu vysvetlit.

No zatím mám najeto asi 500km po výměně, takže nic nepoznám…

A co jsi tam nalil? Jinak v servise jsem do toho dostal olej TOTAL QUARTZ 9000 5W40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nalil jsem tam opet ESSO Uniflo 10W40. Jinak pred vypustenim se do stareho oleje naleje nejaky \"výplach\" (nevim, co to je zac, dal mi to znamy) a necha se motor bezet na volnobeh 20minut a pak se stary olej vypusti. Ale ten výplach se tam lil i pri minule vymene oleje. Tak nevim, proste uz olej neubejva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...