Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

máte zkušenosti ze Stagem?


Recommended Posts

Zdravím pánové,

Dneska před nastartováním začla jednotka LPG hlásít pípákem chybu,ale normálně jsem nastartoval a po zahřatí přepnul na LPG a auto jelo normálně.Nevíte co je za kravinu?

Přesně před rokem se montoval,nemůže tam být nějaký servisní interval?

ještě doplním,že tam mám Stag 4

[upravil dne 9/1/13 21:12 od 222johny222]

[upravil dne 10/1/13 19:31 od 222johny222]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím zkusím se zeptat švagra nebo známýho,ale myslím že to jede přes ŘJ LPG a asi tam pamatuje si to čas nebo interval km,to podržení tlačítka ráno třeba u mýho auta funguje tak ,že když po startu když je teplo tak podržím tlačítko 6sekund na LPG a auto se mi manuálně přepne hned na LPG a nemusím čekat až se ohřeje voda na 30C:P:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 10. 1. 2013 at 16:52, 222johny222 napsal:

Takže Bazi,to už je tak chytrý,že to pozná servis? tak to mám fakt radost.... bud pípák odstřihnu nebo nevíš jestli se to dá vyřadit s provozu?

Jen doplním pro někoho, kdo by hledal řešení. 

Omotal jsem rapráček pípáku několikrát izolační páskou, a už to pípá potichu. Upozorní, ale neřve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vžij do jejich situace :P Začně Ti řvát systém a to velmi nepříjemně, že se máš objednat do servisu. Ano, objednáš se, ale až za 3 týdny, protože dřív nemají čas. A ty tři týdny budeš po každém nasednutí do auta a nastartování poslouchat nesnesitelné pípnutí. To není jen rozsvícená kontrolka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Péťa. Problém je, že to nepípá potichu jako třeba PC v autě. Tohle pípá moc. Mám to takto zaizolované tři roky a je to paráda. Tiše to upozorní, že máš jet na servis. Na servis jezdím vždy, když mě to upozorní. Teď to pípá asi stejně hlasitě, jako PC v autě

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...