Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznam benzinek s vadným palivem


Tornado

Recommended Posts

"Česká obchodní inspekce zveřejnila koncem dubna výsledky testů, v němž odebírala začátkem roku palivo z celkem 472 čerpacích stanic. Testy neprošlo celkem 45 z nich. Nyní se inspekce rozhodla zveřejnit seznam stanic, u nichž bylo vadné palivo zjištěno." (autorevue.cz)

Seznam cerpacich stanic TADY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že hodně benzínek vynechali. Mohl bych jim zfleku doporučit ke kontrole dalších aspoň 5 benzínek, kde je v benzínu písek, je ředěnej vodou, apod. Na dalších 20 bych si možná vzpomněl za pár minut.

Dneska si fakt člověk nevybere. Buď si zničíš auto nekvalitním benzínem anebo zapláčeš nad útratou u benzínek typu Shell, ÖMV, apod. Je to fšechno verbeš, už abysme jezdili na vodu! :grr:grr:grr:roker

[upravil dne 29.6.05 Operator]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Operator

Mám pocit, že hodně benzínek vynechali. Mohl bych jim zfleku doporučit ke kontrole dalších aspoň 5 benzínek, kde je v benzínu písek, je ředěnej vodou, apod. Na dalších 20 bych si možná vzpomněl za pár minut.

Dneska si fakt člověk nevybere. Buď si zničíš auto nekvalitním benzínem anebo zapláčeš nad útratou u benzínek typu Shell, ÖMV, apod. Je to fšechno verbeš, už abysme jezdili na vodu! :grr:grr:grr:roker

[upravil dne 29.6.05 Operator]

Na vodu? Hmmm zajímavé, ale myslím, že zatím nereálné a asi hodně dlouho bude, takže nám nic jiného nezůstane než jezdit ke kvalitním benzínkám a za to si i patřičně připlatit. :grr:grr:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to s tím seznamem nebude zas až tak horký, je to jen bublina. Naplácaj tam, kolik moc vzorků \"nevyhovělo\", ale kdyby k tomu dodali, v čem nevyhovělo, a vypsali jen ty závažné případy, by se ten seznam dost zásadně smrskl. Takových humbuků už bylo - hlavně s naftou - a přitom jediný nedostatek byl nízký bod vzplanutí, zapříčiněný nepatrným množstvím benzínu v naftě, zřejmě od toho, že cisterna předtím vezla benzín, to úplně stačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě že nedělaly rozbor na přítomnost čokolády v naftě.

Čuměl jsem jak puk, když jsem viděl jak do cisterny na čokoládu v Čepru (zaměstnanci vždycky odlupují a používají na vaření, respektive to dělalo čokoládovou úsadu na stěnách cisterny) natankovaly naftu...

Už jenom ta představa, že přepravu potravin míchají s přepravou průmyslových věcí. Kamoš z dopravy říkal, \"Co se divíš, náklaďák musí deně být v provozu a nikdo nesmí zahálet, vydělávat na leasing náklaďáku a návěsu...\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ale zase se ty rostlinny oleje smichaj, tak to mate fuk.

Ja chcu zase jezdit na kytky a ne na mrtvy brouky, ale jak tak na to koukam, tak stat zase mysli ekologicky a vyrobu biolihu zastavil (nebo alespon vyberove rizeni na monopolniho dodavatele, ale to je jedno, pac je to jedno a to same). No, ale co zemedelci budou delat s tim obilim, kdyz palit v elektrarnach ho nechtej a drevni stepku do nich pridavat taky nechtej, pac je s tim prusvih a je to zase o par kacek drazsi, a ten desetak na zelenou ekologicky vyrobenou elektrinu jim nikdo nechce dat. Tak zase elektrika bude o neco drazsi, pac potrebujeme ty zastarale uhelne elektrarny obnovit, abychom zase za polovicni ceny mohli vyvazet tu skvelou elektriku vyrobenou z nemene kvalitniho, plne sejrateho (!!!) uhli.

No, zase jsem se rozepsal, ale to je jedno, pac stejne budeme jezdit autama a odvadet statu ty sileny spotrebni dane, tak co - jo, asi to obili budeme dotovat a vozit za dumpingovy ceny do Nemec a Nemci to svoje, ale ouplne jiny obili budou taky dotovat a vozit k nam a s tou cokoladou z tech cisteren se udelaj prima celozrnne cokoladove kulicky, ktery si tak rad davam k snidani.

At zijou byrokrati a marketing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ja soubezne v jine konfere resil alternativni zdroje elektricke energie (v souvislosti s vypinanim spotrebicu jenom dalkovym ovladacem) a tak jsem si i Tvuj prispevek preved do elektriky :mrk

Ale i tak - bionafta je podstatne drazsi, nez klasicka nafta ziskana z ropy. Jen kdyby ty ropy bylo na svete vic. Jsem zvedavy, co s tim vedatori udelaji. Obavam se, ze zemedelci nedokazi vyprodukovat tolik repky, aby pokryli poptavku.

:xvul:xvul:xvul:xvul:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdit na vodu stejně asi nikdy nebudem (ani na vodík). Jednak je odpadem voda (to bude v zimě paráda, až nám to pofrčí za mrazu z vejfuků) a jednak je výroba vodíku z vody náramně energeticky náročná. Takže budem asi jezdit na elektriku. Nic proti.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...