Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1,9TD Turbo help mi


inrak

Recommended Posts

Tak turbo jsem dostal ven a je to Garnier či tak nějak.Ještě je jeden typ, ale ten mi tam prý nepujde je to KKK.Rotor na turbu je úplně KO ,nějak povyjela hřídelka a lopatky se dostali do kontaktu s přírubou.Takže o repasy neuvažuji.Budu schánět dál, protože pro mě je auto existenčně důležité.Díky za případné rady či nabídky.

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek

ja si myslim, ze by tam melo jit i KKK. mozna ale je k tomu zapotrebi vymenit i vyfukove svody. ja jsem ted na P405 menil Garret za KKK a pred dvema mesicema naopak

No vážně je tam Garret.Je to napsané přímo na Turbu.Teď jsem ho odsud vyndal, ještě jsem černej jak bota.Je tam ještě štítek ,ale na něj se mrknu až zítra.

Máme tady vrakoviště na Peugeoty, ale tam chtějí za turbo šestku.

Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack

To ty turba na Peugeotech tak odchazi? Ale to pred tim nez jde do kopru musi zacit solidne kourit ne, propousti olej do vyfuku a pak tak po 5tis odejde uplne, tak by se to dalo poznat a pripravit se na vymenu.

Do kopru jde pomalu, nejřív to má zvuk jak vysavač, pak jak zubní vrtačka, auto jede jak utržené ze řetězu a když člověk nejvíc potřebuje, když předjíždím tak se z výfuku vyvalí černý kouř, auto ztratí výkon, turbo má zvuk umírajícího trabanta a když jsem ho vyndal tak v potrubí je spoustu ,něco jako malých broků hezky kulatých a turbina je osekaná o přírubu.To doufám že se mi snad nic nedostalo do motoru, protože nevím na jakém principu pracuje turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši si při té příležitosti odmontuj všechny vysokotlaké hadice a IC a vše vyfoukej vzduchem. To výš, že ti to nějaký hoblinky nasálo, ale patrně jen prosvyčtěli motorem bez nějakých vážných následků.

A mmch...8 litrů za turbo je drzost až na půdu...to by muselo být v origo krabici a v mastnym papíře a bílá myška by musela být po průlezu turbem zase bílá...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ráďa

hele odkud jsi?Jak jsem už psal mám jedno turbo v garáži,jestli máš to svoje vymontovaný,mohli by se porovnat,jestli by pasovalo.Je to garret i se sacím potrubím a jestli jsem správně četl,máš 406ku s motorem 405?Klidně ti ho pujčím na vyzkoušení.

Děkuji Ti za nabídku.svoje vadné turbo jsem už vymontoval a vyfotil fotky dám na web adresu http://filmvmobilu.wz.cz/

Jsem z Č.Krumlova, ale jsem dost velkej blázen klidně jet až do Přerova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...