Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlášení nedostatku kapaliny ostř.


famfulin1976

Recommended Posts

A ničím jiným už ne? Jako, že by to třeba něco napsalo na jeden z těch displejů, co v tom autě jsou? To snad né :D Já jsem jen po zkušenosti z 308 kotroloval log s chybami, co je na displeji mezi budíky a tam nic nebylo. 308 sice hlídání nemá, ale veškeré záznamy jsou vidět v tom logu (naposled třeba slabá baterka v klíčku, jak se ochladilo) :myslim

Já myslím, že to nějakou hlášku vypíše, a pak už jen svítí ten nápis "Service" :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme byli včera na výletě a vypeklo mě to, že jsem se spolehnul na hlášení nízké hladiny v ostřikovačích. Čekal jsem, že mi auto něco nahlásí, když jsou tam 3 displeje, nebo že se někde rozsvítí nějaká kontrolka a ono prd. Cestou zpátky mi kapalina došla. Schválně jsem jí nedoléval, abych vyzkoušel to hlášení nízké hladiny, ale to se nekonalo. Předpokládám, že tam čidlo mít budu, když je to GT :myslim Když jsem ostřikoval "naprázdno" tak žádná kontrolka "service" nesvítila a nic nic podobného. Jen mě napadá, jestli to není spojeno s tím, že je tam deaktivované ostřikování světlometů, tak jestli ta kontrola s tím není nějak spojena :myslim

Já mám taky GT a upozornění na nízkou hladinu mám. Píše na palubním počítači při každém ostřiku, že je nízká hladina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak se vracim k tematu. Dnes mi opet dosla kapalina do ostrikovacu a auto proste nic nehlasi. Je tu jeste nekdo, kdo ma vypnuty ostrik svetel? Chtel bych si jen overit, jestli se mu to chova stejne, nebo to s tim nesouvisi a bude nekde chyba :myslim

ChouLu, kdy dorazis s DIAG? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nezdá. Že by taková kára neměla hlídání hladiny??? :myslim Někde jsem se dočetl, že když se nádržka doleje málo, tak se to snímání rozhodí a nefunguje. Tak jsem to nafutroval, co se vešlo a uvidíme :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to má souvislost s vypnutím ostřiků...... s 90% když máš ostřiky máš větší nádržku a čidlo......nemáš, máš malou nádržku a bez čidla

Presne tak, mam vacsiu nadrz a mam tiez cidlo.... tiez ma prekvapilo, ked mi zacalo na odometri svietit pri nizkej hladine ostr.kvapaliny hlaska SERVICE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Konečně mohu tento problém uzavřít. Nechal jsem si cca před 1/2 rokem znovu aktivovat ostřik světel a teď, při odčerpání zimní směsi, jsem konečně dostal vytouženou hlášku :aut Dušička má pokoj. S klidem můžu dolít pár litrů originální letní kapaliny s vůní citrónu, kterou jsem dostal při jarní prohlídce :D 

WP_20170522_09_34_58_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fajn že auto hlási málo kvapaliny, aj u mňa to tak funguje, ale ten otrasný zvuk spojený s hláškou service je na nervy :bojim takisto pri upozornení na málo paliva to zazvoní, ako keby sa ide rozpadnúť auto, keby sa ten zvuk dá stíšiť, alebo hadam aj vypnúť tak by som bol veľmi rád, lebo mi to spôsobuje zbytočný stres :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak natankuj dříve a dolívej kapalinu častěji :myslim a budeš bez stresu :)

nechci prudit, ale na svých autech jsem nikdy neviděl svítit hladové oko, prostě tankuju tak, abych se nikdy nedostal do situace, že mi to chcípne z nedostatku paliva

vlastně jednou mi chcípla Tatra, protože ču.ák střídač mi řekl, že nafty je dost a já mu věřil...,od té doby jsem nevyjel z garáží, aniž bych nenakoukl do nádrže (palivoměry byly tehdá nefunkční)

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...