Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nelze odemknout zadní levé dveře


Lukas534

Recommended Posts

Pánové zdravím Vás

Dveře za řidičem mám stále zamčené. Vůbec se mi nedaří je odemknout. Tapecírunk jsem sundal, všechny táhla jsou na své místě. Když auto odemykám, nebo zamykám v zadních dveřích cvaká, ale dveře prostě neotevřu. Také jsem vyšrouboval 4 šrouby v B sloupku, které drží panty dveří. Doufal jsem, že když dveře nějak natočím nebo nadzvihnu, zámek povolí, bohužel.

Nevíte někdo jak postupovat dále ??

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo to se mi stalo taky. ale me tam prekazela prezka pasu, takze machinace a tahy a tlaky vinika z jedne strany a moje machinace zevnitr s pasem a nakonec to povolilo. treba ti tam taky neco spadlo a vzpricilo se to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no to asi bude mít stejnej problem, rozpadlej zamek. jak ale poštourat něco kam je přístup jak k penězum.

Jedine se asi podivat na zamek kterej funguje a podle něja vytušit co se mohlo urvat nebo odpadnoujt a podivat se kde popřípadně zatahnout pokud to je ve dveřícha za klaplý.

jednoduše získat inspiraci u fungujícího zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mela by tam byt u pantu gumova vlnita hadice ktera je z jedne strany zapchla v plechu a druha strana by mel byt konektor. u starsich modelu se obcas stalo ze to blblo. konektor ma takovou prevlecnou matici. tedy staci odsroubovat a vytahnout konektor , prostriknout .a zase vse zpet. pokud tam je ale jen ta vlnita hadice bez konektoru, tak bude nejakej kabl zlomenej.

konektor tam bude nejspis pro to aby se daly jednoduse menit dvere bez rozebirani elektriky.

to uz se tady nekde resilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...