Jump to content

řídící jednotka centrálu 406

Recommended Posts

tak BSI nemas a RJ jednotka centalu je schovana za kastlikem spolujezdce, sediva krabicka rozmeru cca 3x5x15cm s velkym hnedym konektorem s asi 9 draty

dalkovy mas pak infracerveny, prijimac je v panelu u stropniho osvetleni vepredu

EDIT foto jednotky centralu zde

[upravil dne 4/1/13 13:36 od Ferry]

budeš napojovat jinou dálku místo infra?

třeba ti to pomůže, snad pro tvůj jeden z prvních modelů tohle schéma ještě bude, jinak uni dálka se připojuje na dráty 6290 a 6291 spínání kostrou :papa

post-4540-14109628750094_thumb.jpg

• 3 years later...

zdravim, trochu oživim tohle téma... chtěl jsem napojit uni centrál na dálku, ale ve dveřích řidiče mám v konektoru drát na pozici 6 a ne na pozici 4... je tam jen pět drátů, ostatní jsou správně podle shéma, jen tento je napojen jinde a i když k němu přivedu kostru, tak se centrál neodemkne... nejradši bych teda zapojil jednotku dálkovýho ovládání na řj centrálu, ale fakt nevim jak sundat ten plast pod přihrádkou u spolujezdce :D nechci tam nic zlámat, mám auto pár týdnů a nechci tam hned nic doje.at :D

díky za odpovědi i rady :)

• 4 years later...

Děkuji za schéma dost ni ujasnilo něktzeré otázky jen bych se chtěl ujistit než otevřu rj. Infra DO už k autu nemám, je pouze servisní klíč (kus plechu). 

Centrál ovládám zámkem, ale co je problém. Zamkne pokaždé celé auto, jen odemykání je podle nálady vozu. A to oboje dveře současně.

Kdyby to byl kabel ve dveřích tak by jeden zámek šel a druhý ne ale tady je závada nezávislá na dveřích.  V rj jsou nějaká relátka ? které by na funkci odemkni mohlo kravit a na funkci zamknout šlo bezchybně?

Taky mi centrál žil svým vlastním životem, odpojil jsem šedou podlouhlou krabičku s centralem, doma jsem tišťák propájel (obzvláště vývody 2 relé chtěly dopájet). Zpátky napojil do auta, odzkoušel, přichytil fazetou a funguje. Zatím (asi měsíc)...