Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zapojení led logo


Pulec

Recommended Posts

Ahoj všem.Dostal jsem k vánocům led logo projektory do dveří.Poradí někdo kde najdu +12V? Ve dveřích nejspíš v zámku po jejich otevření.Nebo jen spíná obvod pro stropní světla chci to připojit na ně.Děkuji za rady nebo schéma zapojení dveří.

[upravil dne 3/1/13 20:45 od Pulec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tedy chceš aby se to rozsvicelo, při otevření dveří, tak určo budeš muset dotáhnout kabel ze světla..

Pokud aby to svítilo na furt, tak u 307 by mělo být napětí na okna.. tak z toho by to šlo... ale nevim, nevidel jsem schéma :)

ale jak by si vypl klíček tak by to zhaslo.. takže zase na nic :)

Ale protáhnout kabl ze světla je otázka hodinky dvou :) za odpoledne máš oboje dveře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dvě hodiny jsem měl oboje dveře u 306 ...

Není to zas tak složité, tahal jsem to až od stropního světla, nechtělo se mi to hledat blíže. Bojoval jsem s přechodem ke dveřím (volně kabel přes nástupní prostor jsem mít nechtěl), dal jsem dolů dveře a drátem vytáhnul kabel a máš kabel u dveří ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Mohl by mi někdo poradit jak jste vyřešili ten průchod přes ty dveře??? Nevím si rady jak to mám udělat jestli musím udělat přímo konektor nebo jestli to jde nějak jinak... Díky moc... :) A byla u toho potřeba rozdělávat palubovka nebo ten kabel jde táhnout podél sloupku??? Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podoba třeba tady: http://www.led-osvetleni-svetla.cz/led-logo-projektor-peugeot-led-projektory-tuning-led-podsviceni-led-svetla-loga-ze-dveri-auta-svitici-znak-p-1183.html

Mně logo inspirovalo, ale vzhledem k ceně jsem jej nepořídil. Prostě jsem od ChouLu vzal LED pásek a nalepil jej pod dveře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...