Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhrievana sedacka vodica


Maroš

Recommended Posts

chcem sa opytat ci existuje vyhrievana sedacka na peugeot 206 rocnik 2003 vyhrievana sedacka lebo chcel by som ju kupit a elektroniku si urobim aj sam len pisem po autovrakoviskach co ponukaju nahradne diely a odpoved je ze taku zatial nemali tak uz aj zacinam pochybovat ze to existuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne tak to znamena ze hladat burane RC ....... no ja tam pripravu nemam ale viem si vsetko porobit a najst variantu kde ich dat a mozno chcem vymyslat uz vymyslene a chce to len kupit do 206 nejaku cast co ma aj tlacitka vyhrievania ale kazdopadne cez rele a hlavne aby to neslo ked je auto vypnute nech si to neodskace baterka :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo to jde jen, když je auto nastartované... a nejde to přes relé... to je akorát na vstupu, aby to šlo po nastartování.. ppak to jde normál přes tlačítko a do deky.. ;) já si je budu dodělávat taky... nechci RC sedačky, když mám světlou kůži... tak jenom doapsuju deky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RC sedačky tě budou stát mnohonásobně víc než ty deky...

kup tohle: http://alarmtuning.cz/alarm-tuning/vyhrivani-sedadel/karbonove-vyhrivani-sedadel-keetec-csh-2.htm

Jedna sedačka tě vyjde na 1700 + kabely.. do 2 tisíc by ses měl vejít...

Pokud budeš kupovat RC sedačky, tak to bude 8-10 tisíc...

Nebo když koupíš origo deky, tak musíš koupit i origo vypínače... 812Kč/ks a ten plast pod to asi 350Kč...

Nehledě na to, že tohle má 3 úrovně vyhřívání a origo mají jen jednu ;)

[upravil dne 3/1/13 00:19 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to by se mi taky líbilo. Už to někdo absolvoval? Teď to v autě nemám, zajímalo by mě, jaké kabely budu muset dotahat, odkud a kam. Nebo je to na jednom svazku s ovládáním zrcátek?

Při shrnutí:

1) vyhřívací deky

2) kabeláž

3) knoflíky

Jde to přes BSI? Nebo je to stejné jako se zrcátkama, tzn. že stačí od někud někam dotáhnout kabel a dodat knoflík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to přes v BSM jednotce... to sepne po nastartování.. svazek vede do tunelu v prostřed, kde jsou ty čudlíky (plus tam vede kabel od parkovaček, aby svitili tlačitka) a z tlačítek to vede pod sedačky, kde je konektor k dekám... plus je to někde uzemněný.. vyndej ve středovým tunelu vedle ručky ten plast a podívej se, jestli pod tím nemáš konektory ;)

Jen mě odradila ta cena + jen jedna možnost vyhřívání... pro to bych doporučil deky, které jsou výše, tam jsou 3 módy a zapasovat je třeba ze strany do středového tunelu :)

Origo deky mají ještě v sobě spínač, aby nevyhřívali, když tam nikdo nesedí... tyto to nemají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky moc za info. Zítra nato musím juknout. Taky by se mi asi více líbilo mít 3 stupně vyhřívání, ale z Oktáfky vím, že stejně používám jen max výhřev nebo nic. A na druhou stranu mám nejraději \"origo bastl\", takže pěkně vše jako by sjelo z výroby.

V létě bych rád dodělal zadní el. okna a aut. klimu. Potom by to krom kůže mělo být vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám smolíka, nemám žádnou přípravu. Dneska jsem koukal pod plastíky a hledal a hledal, ale nenašel jsem nic. Jediný svazek je od ovládání oken a zrcátek a do zapalovače. Nic víc, škoda.

Kde je ta BSM jednotka? Že bych dodělal kabeláž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...