Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetovský hermouš...


Netopýrka

Recommended Posts

:super Tak co, lidičky, Šebetov se blíží a taky ti kulatí hermouši musí chvilku zrát, tak kolik vás doveze domácí proviantík???? :mrk:mrk:mrk

...vyhlašuji tímto první ročník soutěže Šebetovský hermouš:

podmínky:

:roker přivézt libovolný počet kusů nakládaného hermelínu DOMÁCÍ VÝROBY, u hermouška bude jeho NÁZEV, den naložení, jméno nakladače (a? to má trochu úroveň) - kdo chce, může i dodat receptík, pokud to není rodinné tajemství přenášené z otce na syna už od 13. století :P

hodnocení:

:aut jednoduše - dobrovolníci z řad odvážlivců (určíme na místě, ale zapomeňte na rodinné příslušníky apod., aby to bylo objektivní :super )ochutnají od každého kousek a pak přidělí bodíky.

Já zařídím chleby, tácky, nožejky a podobné blbiny.

Takže kdo se hlásí? :mrk

Prosím aspoň předběžně nahlásit, a? vím, kolik toho mám dotáhnout...a jestli budu sama, tak si ty svoje hermoušky taky sama sním :P

ilustrační fotečka, jak by to mohlo probíhat v akci:

upirinamka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to čučím... kde jsou všichni ti labužníci, požitkáři a konzumenti vybraných lahůdek??? V diskusi o nakládaných hermelínech se to zaručenými recepty a návody jen hemžilo.. a najednou skutek utek..

Tak za sebe tedy něco připravím.. Ten poslední se mi docela povedl. Na to, že to byl první pokus... Pravda doba na zrání není zrovna ideální, ale viděl jsem už receptury, kdy stačí jen pár dní. No, uvidíme, co z toho vzejde. Tak chu?ovým pohárkům zdar.. a v Šebetově nazdar.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

ale muzu tam poslat svou manzelku, ta to dlabe

ja uz se trepu jenom na ty pomyslim

Moje přítulka to baští taky. Teda ty ženský mají stejně divný chutě. Jak to můžete jíst, vždy? se to skoro hejbá... :D

Nee, Netopýrko promiň, nemyslím to nijak zle a přeji mnoho účastníků soutěže. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...