Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radost přijít ráno do auta...


Ruza

Recommended Posts

Je to děs...!!!:grr:grr:grr

Můžeš bejt rád, že se mu to nepovedlo (je vidět, že o auto dost usiloval), já si taky donedávna myslel, že se 405tky nekradou, ale chyba lávky - poptávka po \"dílech\" je velká, tak jsem si auto nechal radši pojistit...

mimochodem ten zámek je podle fotky vrtanej snad 10tkou vrtákem, to nechápu, co je to za hovada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poptávka po dílech na 405 je velká? No, nějak jsem si poslední dobou nevšim.... Ten zámek ve dveřích není ničím vrtanej, ten je evidentně vylomenej šroubovákem nebo nějakým páčidlem.

Mně by spíš zajímalo, jakým způsobem je překonaná spínačka - jestli rozlomená, nebo odvrtaná na spodku. Jinak u těhle (i mnoha jiných) aut bohužel není nic jednoduššího než vytrhnout zámek ze dveří a podle něj si někde za rohem vypilovat klíč - jednou se mi takhle taky pokusili o jedno auto, jenže tam byl každý zámek jiný, takže frajer ve finále ten vypilovaný zlomil ve spínačce... Takže je lepší mít spínačku na jiný klíč než ostatní zámky - ale je to jen malé zdržení, samo o sobě to nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pravda - je to asi vypáčený. Co se poptávky týče, tak na vrakáčích začíná dílů docela ubejvat, protože to pro vrakáčisty neni takovej kšeft, protože to de méně na dobyt, než u novejch modelů, prostě se jim už nevyplácí mít tam hafo 405tek jakožto starejch aut, ale to je muj vlastní poznatek, nebo chcete-li názor..., ale to je u všech starších aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe u mě to bylo 50/50 jeden mi u 306 vylomili a druhej (cca po měsíci) se snažili odvrtat, problém byl že jim to nějak nešlo tak to vzali oknem, Au. Holt nuselská \"tma\" je šikovná i nešikovná, šmejdi.

Nejlepší je mít na každej klíč něco, když ti pak ukradnou u 205 víčko aby si udělali klíč, ani se nedostanou dovnitř :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...