Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lukasiho 405-ka


GT500E

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

tak chlapci, gumy budu pravdepodobne v priebehu tohto tyždňa, potom to nahodim na auto len sa bojim aby mi nevzali technicky preukaz pretože ich nemam ešte zapísane v TP :D a dufam že nebudem učastníkom žiadnej havarky pretože ma porazí, inač sa chcem spytať či náhodou nemáme nejaké nálepky na okno PEUGEOT CLUB pretože chcel by som si nalepiť na zadné okno, velkosť asi cca 20x15cm ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

chlapci chcem sa spytať vaše nazory na dieselovu 405, ake mate skusenosti, rozmyšlam nad kupou 1,9GRDT 66kw, možte mi niečo odporučiť? nema niekto na predaj? novši model a bol by som rad aby tam bola aj klimatizacia, dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

podla vsetkeho o tri tyzdne... som v blave,na vikend idem domov - auto mam doma, takze momentalne sa nechystam, lebo mam stavy dost :)

inak... technicak ti mozu odobrat aj na pasovej kontrole.. tka si davaj pozor na tie kolesa, ked ich nemas zapisane :)

[upravil dne 17/9/13 22:12 od mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi aj ja tak :D mam ešte 3/4 nadrže .... už som si dal s5 14\" kola,.... neriskujem :) je to velmi okate , dufam že do konca buduceho tyždna budu tie kola vybavene :) ked policajti sa ti vyhybaju tak spoznaš kamaratov :D :D ale inak tie kolesa ti možu dať aj na zvlaštnej STK že?len tam sa plati 6e potom dajaky papier a ten už 50e a potom ešte raz na policii 6e ... niekde som to čital, už neviem presne kde, ked sa ani cez kamarata nepodari tak to budem musieť riešiť ináč :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam napriklad pisane len 17ky, a mensia ako 16 ani nezmestim kvoli brzdam.... dakedy sa to robilo tak, ze ti chlap co predava elektrony vystavil papier, ze tie kolesa mozes dat na svoje auto, s tym papierom si isiel na obvodny urad dopravy, a nasledne na policiu kde ti to zapisali do TP....

no potom sa mozes ozvat jak pojdes na vychod...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...