Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

by mě zajímalo...


Guest Ondra

Recommended Posts

Lidi poraďte....

teďka poslední dva víkendy stojej ve východních čechách (Hradec, Pardubice, Chrudim) auta s červenou vlajkou.....

a stojej tam třeba 6 hodin....

nevíte o co de? mě to furt vrtá hlavou...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro koho? nejakej statistickej urad?

Ja jenom, ze v tomto pripade je teda jejich pracovni moralka znacne \"velka\" a vysledky teda delaj stylem napiseme nejaky cislo mezi 10 a 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jich při cestě Krnov - Prostějov potkal nejmíň dvacet.

:myslim

Jestli dělají statistiku, tak asi zdvojenou, protože na výjezdu z Olomouce, kde není kam uhnout byli asi tři na 2 km a na trase Bedihoš? - Prostějov byl jeden na konci Bed. a druhý na začátku PV. Možnost změnit trasu byla jen po polních cestách.

BTW: ten na začátku PV byl normální silničářský sypač asfaltu...

[upravil dne 27/6/05 Gotrek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každých 5 let (teď je rok 2005) se provádí celorepublikové sčítání dopravy.

na každé sledované silnici ( dálnice, rychlostky a 1. třídy) jsou měřící stanoviště, třeba i tři na 2 km.

pak se to vyhodnocuje a dá se z toho zjistit nárůst dopravy atd...

studuju stavárnu obor dopravní stavby a ve cvičení jsme na to řešili příklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Práglu takhle občas nějaký studentíci lítaj od auta k autu na křižovatkách, když je červená. Trochu riskantní koníček!

Jinak smysl to určitě nějakej mít bude, nejspíš, jestli by se vyplatilo odklonit dopravu jinudy, v budoucnu postavit širší silnici, apod., ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pro sledování vytíženosti silnic. Takže když uvidíš takovou hlídku, tak to přez ručku párkrát vzít dokola kolem nich. Tím se navíší číslo počtu projetých vozidel a při vyhodnocení se ŘSD rozhodne udělat širší a lepší silnici. ;)

Nebo aspoň zalepý ty největší díry, ty do kterých se s přehledem vleze celý kolo od traktoru :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si me potesil, protoze oni stali u nas na silnici treti tridy (z Pardubic Civic na Herm. Mestec), ktera je frekventovanejsi nez statni, a ja jsem je malem sejmul (nechtit) - tak doufam, ze to bylo aspon za 10 \"aut\" ;) a doufam, ze ji co nejdriv opravej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...