Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatáčení


Xander Cage

Recommended Posts

mám takový problém, když na místě zatáčím doprava, tak občas jakoby se sekl volant, jde s ním najednou hůř točit, někdy to povolí hnedka po 1 cm otočení volantem, jindy to dělá až do konce, než dotočím s volantem.

Někdy to třeba neudělá vůbec, hlavně se to stává, když točím volantem na místě. nevíte někdo čím to může být? A stává se to jenom při zatáčení doleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě něco podobnýho dělal volant taky. Ale to už budou tak dva roky. Nakonec jsem zjistil, že to byla špatně těsnící hadička od posilovače řízení (myslim, že hned u tý nádržky na tu kapalinu). Utáh jsem jí a od tý doby 100% funkční.

Dělalo to přesně to, co popisuješ. Jen si nejsem jistej jak intenzivně to dělá tobě. Já normálně volantem točit mohl a obča jsem cítil jakoby ten posilovač vynechal. Ale to bylo vždycky jen na malý chviličky. Působilo to stejně jako kdyby se volant zasek. Po překonání toho zaseknutí silou se občas ozvalo takový prasknutí a pak to jelo zase normálně dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...