Jump to content

Zatáčení


Xander Cage
 Share

Recommended Posts

mám takový problém, když na místě zatáčím doprava, tak občas jakoby se sekl volant, jde s ním najednou hůř točit, někdy to povolí hnedka po 1 cm otočení volantem, jindy to dělá až do konce, než dotočím s volantem.

Někdy to třeba neudělá vůbec, hlavně se to stává, když točím volantem na místě. nevíte někdo čím to může být? A stává se to jenom při zatáčení doleva.

Link to comment
Share on other sites

Mě něco podobnýho dělal volant taky. Ale to už budou tak dva roky. Nakonec jsem zjistil, že to byla špatně těsnící hadička od posilovače řízení (myslim, že hned u tý nádržky na tu kapalinu). Utáh jsem jí a od tý doby 100% funkční.

Dělalo to přesně to, co popisuješ. Jen si nejsem jistej jak intenzivně to dělá tobě. Já normálně volantem točit mohl a obča jsem cítil jakoby ten posilovač vynechal. Ale to bylo vždycky jen na malý chviličky. Působilo to stejně jako kdyby se volant zasek. Po překonání toho zaseknutí silou se občas ozvalo takový prasknutí a pak to jelo zase normálně dál.

Link to comment
Share on other sites

Díky za info.

A hele, vedou Ti z horního uložení tlumičů ty hadice? Někde tady jsou fotky ze Džbánu a tam je vyfocená modrá 605 a tam to je vidět. Měly by tam bejt vzduchový měchy, někde mezi ložiskem a tou horní miskou.

Link to comment
Share on other sites

Nee, nemám tam ty měchy, mam tam klasicky gumovy ulozeni, ale co se tyce toho loziska, tak to je porad stejny, to na to nebude mit vliv. Si myslim, teda. Jinak vymena tech lozisek na obouch stranach me trvala asi 2 a pul hodiny, takze parada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...