Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je nás na clubu motorkářů?


go.play

Recommended Posts

Tak jsem po roce vytáhnul ze stodoly Horneta 600, baterko KO, tak jsem tam dal 7Ah z UPSKy a vrčí :D musim udělat olej a řetězovku a stk, takže asi až další rok :D Byly časy kdy jsem jezdil skoro celoročně dokud nenapadl sníh a teď se mi ve stodole válí spousta strojů a místo toho jezdim na traktoru :D

20220812_123719.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem coby starý Harlejář zatoužil i po něčem trošku jiném. Mám na chopperech a cruiserech najeto dost přes 200tis.km, ale tohle je zase jiná dimenze motorkaření. Harley-Davidson RA1250S Pan America Special, 150HP výkonu, semiaktivní podvozek, taková docela raketa na dvou kolech a zároveň žehlička. Tam, kde jsem měl na špatných cestách na Electře rozbitou pr.el, tak u PanAm prakticky skoro nepoznám rozdíl, že se pod koly vyskytují nějaké díry či nerovnosti. Nemám žádné off-roadové ambice, ale třeba ty tři kilometry na chalupu po štěrkové cestě do prudkého kopce už nemusím řešit jenom SUVéčkem, ale konečně si tam jezdím i na motorce. Mám na ní od května zatím najeto sice jenom cca 3,5tis.km, ale už teď vím, že mě neskutečně baví.

298619441_5215432748512170_5267320643225081783_n - kopie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...