Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je nás na clubu motorkářů?


go.play

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
V 10. 8. 2018 at 15:07, morepower napsal:

Já, pro změnu, teď nejsem motorkář, musel sem ji rozbít...

mám skůtra, počítá se to?

 

Škoda škoda XJRka...taky mám...…

20151221_113837.jpg

Necituj obrázky. Díky, Béďa

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost na to abych si uvedomil, ze mi skupina ridicu na silnicich a nahacich nic moc uz nerika, vyprofiloval jsem se nakonec na custom s kozenejma volnejma hadrikama s jizdou na pohodicku, a 1800 ccm v dvouvalci i z tohoto stroje dela celkem rychly autobus :D 

https://www.autorevue.cz/suzuki-intruder-m1800r-nejsilnejsi-intruder-je-pro-poradne-chlapy_4

Kolem dvou a půl tisíc se motor ještě uklidní a začne nabírat sílu. Zvuk se narůstajícími otáčkami mění od tlukotu srdce přes ostrý superbike po totálně naštvaný dragster.
Vezmete-li mašinu někam do zatáček, stačí zařadit trojku a o ostatní se již stará pružný motor. Jeho síla je opravdu impozantní. Od pěti tisíc výše mašina zrychluje jako superbike, na křižovatce pustíte spojku a než řeknete „šmarjápanno“, máte jedničku v omezovači, za vámi modrý kouř z hořící pneumatiky, dáte dvě a letíte kilo dvacet! To všechno dřív, než na silniční motorce najdete na spojce ideální záběr k rozjezdu. A ten zvuk, lidi! Agresivní, ječivý, bručivý, dunivý, mečivý, chrochtající, burácející... Spektrum zvuků. Taky tam (asi kardan) píská trošku jako turbo, moc příjemný zvuk. Rocková muzika, doslova! Pětikvalt víc než stačí.
Klikovka je tak těžká a motor má takovou sílu, že když na volnoběh na stojánku cuknete za plyn, motorka se dokonce viditelně zhoupne v zadních tlumičích. Ohromná síla.

tak proto :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Přema napsal:

Na toto mám MT-01 ( 1700 ve dvou válci ) a nemusím mít autobus typu intrudra

TY nemusis, MY ano :) . Chceme motorku pro dva a bez nejakych kompromisu velikosti, nepohodli, vykonu. Ale nechci motorku stylu goldwing nebo HD Electra glide :) . Nekdo uz mi rikal ze ten intruder se slusny futuro, ale kdyz to porovnam s tou tvoji MT, tak to jsem jeste pri zemi :D :D :D 

proste jsem to slysel uz nazivo a zamiloval se. Doporucuju kvalitni repro, nebo sluchatka....

 

 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekal bůhvíjaký zvuk na tom videu a ono takové šumění :D:D:D

Já měl kdysi taky MT-01 a byly na ní výfuky Quil. A když jsem ji tenkrát v anglii kupoval, ptal jsem se anglána (takový hodně živý stařík), proč nedal Akrapy rovnou v obchodě. A povídal, že musel mít tady tyhle Quily, protože mu připomínaly hukot bombardérů letících bombardovat Německo. A že ten zvuk miloval, že už jim to vezou...

MT-01 je naprosto skvělá, jede, zatáčí a dobře brzdí. Jediné co mě mrzelo, byl řetěz, zvláště když warrior, ze kterého ten motor je, má řemen.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...