Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je nás na clubu motorkářů?


go.play

Recommended Posts

Já měl před 13cti lety Kawasaki KLR 600, v zimě jsem ji parkoval v práci v kanceláři. Ale to mě bylo o 13náct let méně. Dnes preferuju Burgmana, ovladetelnější, bezpečnější a pohodlnější. Pravda, enduro vyjelo kamkoliv, ale dnes už to nepotřebuju. Až si můj předražený zlomek zvykne na jednu stopu, pořídím víc koníků. Dneska jsme nadrandili 160 kilasů a manželkaka mi nakonec řekla, že jsme byli až moc rychle doma.

13934999_1782844421953024_8991423534843172310_n.jpg.a1bafd568728fddf4a51612bced46b00.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2018 at 15:46, TomasARN napsal:

Skuter je pre chlapov, ktori radi citia vietor na svojej vagine :D

Len vtip, ja som mal 3 skutre

Je fakt rozdíl mezi skútrem a maxiskútrem. Taky mám tři, pade, stopětadva a čtyřstovku. Nechce se mi vzdát ani jednoho, ale prostě půjdou, pokrok nezastavíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám stopětadvácu, aby na to mohla případně i ta moje, páč nemá papíry. Líbí se mi retro. Ne, že bych nezvlád svižnější a rychlejší stroj, ale tohle je dost dobrý, dojezd přes 180, a jede to kilo (se mnou, mám 115). Dost často na tom i takle kolem komína výletujem, padesát-sto kiláků, kokořínsko a podobně, na limču, nebo jen čumět. Je to v poho, dostatečný. Do Itálie na dovču bych na tom ale nejel :D

image.thumb.png.75e052a08aad72a2ae7fd85b7854e8af.png

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2018 at 12:35, Hafity napsal:

Je mi to nějaké povědomé.... Blik! Tohle hovado si koupil kolega, co je se mnou v práci....

Suzuki Intruder M1800R ;) 

V 9. 8. 2018 at 13:43, JJEENNDDAA napsal:

Když už bych se měl na stará kolena zklidnit tak bych chtěl V-Maxe

 

V MAX na zklidneni :D , no nastesti se mi nelibi :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje drahá polovička se v tom našla - vítr ve vlasech. No a kdo jezdil velkou motorku ve dvou, tak ví, že za a) každé řazení dolů je je jako šukání v obráceném gardu, potažmo omlácené blembáky, jeden zezadu, druhý zepředu. Za b) řazení nahoru s akcelerací, nečekaný stisk rukou mitfáry kdekoliv na těle, případně starost... ještě tam ta bába je? No a tak pohodář v kombinaci s variátorem dá klidně z fleku 200km spanilou jízdu, manželka spokojená, spotřeba malá, atp, atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...