Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je nás na clubu motorkářů?


go.play

Recommended Posts

Já jsem to taky teď po sezoně zkoušel prodat, ale nic, tak jsem inzerát stáhnul a mrsknu to na net na jaře, chci přesedlat na 1000 ccm, i když jsem s 600 RR spokojenej a ještě jsem jí nedostal uplně na hranu, že bych si mohl dovolit říct, že je ta motorka pomalejší než moje myšlení při jízdě na hraně, nebo ruka na plynu, ale chci změnu no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chce jezdit na hraně, to slovo to vystihuje. Čoveče, celkem nedavno jsme zapíjeli jednoho kolegu, co taky jezdil na hraně, novou motorku měl necelej měsíc :(

lízání, to je dobrá věc :D:P:P:P:P:P:P:P

[upravil dne 27/12/12 18:19 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem tomu letos moc nedal, jenom 5 tis/km

punkac: pokud jedeš hlavou a ne jen pravou rukou na plynu, tak je to dobrá zábava, ale občas se prostě nechá unýst každej, já to miluju, i přesto, že je to hodně moc nebezpečný, každej kdo si motorku pořizuje, jde do toho i s tim rizikem :) ať už je to jeho chyba nebo někoho jinýho třeba v autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se hlásím:D sice momentálně mám je fichtla a péráka, ale to jen proto, protože jsem všechno ostatní prodal a vyhlížim po Kawasaki ZX-10R na nastávající sezonu, mezi posledníma jsem měl dvě Kawasaki ZX-6R a byl jsem moc spokojenej i s výkonem, ale přecejen to láká zkusit silnější:D a když si někdo chce opravdu zajezdit, doporučuju okruh, je to tam nejvíc bezpečný, žádný auta v protisměru, stromy pangejty, neomezená rychlost atd., jediný se bát tak že rozbiješ motorku což se tam prostě často stává z toho jak chceš jet co nejlíp:D jinak bomba, jezdíme na volný jízdy na Slovakiaring na SK, půl hodiny za cca 500Kč na profi velkém okruhu i s kontrolorama na trati, odtahovkou a záchrankou, což je super....po půl hodině seš rád že je po časovce a seš sedřenej jak po šichtě:D ale vyblbneš a naučíš se jezdit jako nikde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...