Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"padaj"světla


Petis136

Recommended Posts

snímač je dobrej,odpojil jsem pp světlo a levé se sešteluje,když zapojim obě tak padá i levé,a kdyxž odpoj.levé tak pravé padá,nevíte někdo o světle? nový za cca25000 nedám dík

Světlo rozebrat a kouknout jestli není v motorku vyskočená osička potenciometru. Případně motůrek vyměnit. Pokud se dobře pamatuju tak je shodný s některou oktávkou... Světla se ale rozebírají hodně špatně... hodně špatně, ale je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jirko tak to ma byt , jestli je chces v klidove zone zvednout , tak musis sundat naraznik a prizvednout je pres takovou sroubovitou matici . jinak to stelovat nelze , k motorkum se nedostanes ty jsou uvnitr svetel , aspon u c8 can/van

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes ráno jsem to zkusil imbusem nad světlem,zahejbal jsem tam a sem a ono se to začalo štelovat ,po chvíli to fungovalo normálně.Cesta do práce 15 km ok.Odpoledne už to zas nejde.A ještě začala klouzat spojka.Min.týden repas zadní třmeny 6000.Je to pojízdná kasička.Zjara jde z baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsi repasoval na zadních třmenech za 6000? :o

Edit:

No to jedině jak píše níže Tango, že to dával komplet nový. Mně se hůř vracela ta páka, tak jsem to se známým rozebral, vymyl, namazal, dal nový lanovody, ty jsem promazal a od ty doby je pokoj. Milan+ tam přidával další péro na vracení, ale to se mi nezdá jako dobré řešení, když ta páka totiž funguje jak má,tak se vrací hodně velkou silou.

[upravil dne 11/1/13 14:51 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,nové oba,r.v.2003,mám ho 4,5 roku,najel jsem 60000-a-2krat starter,altík,spojka,2 sady výbojek ,komplet rozvody,hl.řemenice,2kr.čidlo sklonu světel,blik.xenony(nevyřešeno),výfuk,př.ramena,zad.tlumiče,reg.tlaku turba,reg tlaku paliva,baterka,komplet brzdy,zadní desky 2kr)spálené vysela ručka),zadní brzdiče,3kr.čištění filtru pev .částic,nesčetně dia)chybová hlášení,repas rt3)nakonec nocvá navi.anténa,....a dál už ani nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja třmeny rozhybal dal nove lanovody i ty pruyinky a na technicke mi rekli cca dva mesice po vymene ze leva strana se spatne vraci , grrrrrr, az bude tepleji tak to zkusim jeste jednou rozchodit a kdyz tak vymenim trmen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...