Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jak jste na tom s dárkama


dyno

Tak jak jste na tom s dárkama  

  1. 1. Tak jak jste na tom s dárkama

    • už mám nakoupeno
      42
    • nekupuju nic neuznávám vánoce
      3
    • nakupuju 23.12.
      6
    • jsem sám nic nepotřebuju
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Luky : A ty pamatuješ snad Vánoce které nebyly plné utrácení, front v obchodech, stupidních melodií atd. ? Tak to tedy nevím,jakou dobu máš na mysli. Do jisté míry tady ten humus je podle mě odjakživa, posledních možná 10-15 let (velká nákupní centra, vlna masáže v médiích apod.) je to trochu horší, ano ....

Naštěstí už mám nakoupeno,posledních pár věcí včera večer. Samozřejmě jsem jako obvykle přešvihl rozpočet, nasral se, znechutil si \"svátky klidu a míru\" a tak dále ... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, i s malým rozpočtem se dají dělat divy a pokud to považuješ za nutnost nasypat do Vánoc třeba plácnu 10.000kč je to jen Tvoje věc .... Já jsem se letos vešel do 5.000,- za dárky pro 9 lidí, z toho 4 jsou nejbližší rodina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakoupeno a pokud mohlo být čistě po mém, žádné dárky by být nemusely. Jsem zastáncem toho, že co chci, to si koupím ihned, netřeba čekat na ježíška. Přeci ježíšek mi nevymění olej v autě, když je termín v červenci ... ale bohužel okolí si žádá dárečky, přizpůsobuji se ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyrazim na nakupy drzte mi palce :D at se z toho nezblaznim :roll my mame vanoce trosku jinak postaveny stromecek zdobime 24,12. po pulnoci a darky si davame po ozdobeni tudiz cca 2h rano uz to delame 10let zatim nejsou deti takze neni problem :) az budou deti tak asi bude zmnena :D na zitra mame pozvany pratele a rodinu bude vanocni grilovacka venku misto kapra je losos a veprovy stejky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...