Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P605 do 15.000?


VincentCZE

Recommended Posts

Z fotek ve skutečnosti nic vidět není... nevidím motor, nevidím podvozek, nikde nikdo nepíše jakej to má za sebou servis (motor, podvozek).

Na fotkách není vidět, že by to někde kvetlo, ale to se nechá nafotit tak, aby to vidět nebylo a těch fotek je tam prostě málo...

Na jednu stranu je tomu autu 18, skoro 19 let... ale zase za 12 tisíc bych v tom problém neviděl, jen nevím kolik je na to EKO daň... myslím že na to bude plná palba a proto to auto je na nějakého předchozího majitele z budějicka a nebylo to přehlášeno na aktuálního majitele ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z fotek ve skutečnosti nic vidět není... nevidím motor, nevidím podvozek, nikde nikdo nepíše jakej to má za sebou servis (motor, podvozek).

Na fotkách není vidět, že by to někde kvetlo, ale to se nechá nafotit tak, aby to vidět nebylo a těch fotek je tam prostě málo...

Na jednu stranu je tomu autu 18, skoro 19 let... ale zase za 12 tisíc bych v tom problém neviděl, jen nevím kolik je na to EKO daň... myslím že na to bude plná palba a proto to auto je na nějakého předchozího majitele z budějicka a nebylo to přehlášeno na aktuálního majitele ;)

Eko mne nezajímá, registrace bude na ZTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce tam někdo zavolat a zjistit více info ?Nechci si zbytečně dobíjet mobila :))

To si z nás děláš prdel nebo co? My kvůli tomu, že možná koupíš auto, máme plýtvat kreditem? Ty snad to auto chceš. Nezřídka se stává, že před koupí se utratí nějaký peníz, když se vybírá auto, aby za něco stálo. Pokud nemáš na kredit, žádné auto si nekupuj ...

PS: Pokud se moderátorům zdá můj příspěvek porušující pravidla, konkrétně bod 6 či 7, klidně ho smázněte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce tam někdo zavolat a zjistit více info ?Nechci si zbytečně dobíjet mobila :))

To si z nás děláš prdel nebo co? My kvůli tomu, že možná koupíš auto, máme plýtvat kreditem? Ty snad to auto chceš. Nezřídka se stává, že před koupí se utratí nějaký peníz, když se vybírá auto, aby za něco stálo. Pokud nemáš na kredit, žádné auto si nekupuj ...

PS: Pokud se moderátorům zdá můj příspěvek porušující pravidla, konkrétně bod 6 či 7, klidně ho smázněte ...

Něco podobného jsem měl taky chuť napsat. Fakt nechápu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neřekl že nemám na kredit. O.o

Ono samo o sobě ta poloosa nová stojí kvalitní skoro 6000 po repasi.

Nicméně bych to viděl na nějakou jinou funkční, případně repas udělat sám.

Následně výměna rozvodů, pumpy, olej, když už se bude dělat poloosa tak přehodit čep.

Jen nemůžu nikde dohledat řemen příslušenství O.o - když se roztrhne, úspěšně se namotá do rozvodů :/

Takovej uvodni servis do zacatku je spocitanej na nejakych 8000, s tim ze v budoucnu se budou muset delat tlumice(stoji 10tkc - potreba menit kazdych 10-15tisic, jinak jsou hlučný).

Respektive, doufam ze tam nejsou chciply brzdy. Sou silene drahy

Jestli budou chycený brzdy, tak to je nějakých 5.000kč za brzdy.

STK+EM 2000kč

tak nějak do budoucna to vidím na nějakých 40.000investice, neli víc, ale prostě 605 je 605.:aut

Uvidím věčer jestli mi bejvalej zaměstnavatel vyplatí výplatu a pak dám vědět.:bacha

[upravil dne 20/12/12 10:44 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce tam někdo zavolat a zjistit více info ?Nechci si zbytečně dobíjet mobila :))

To si z nás děláš prdel nebo co? My kvůli tomu, že možná koupíš auto, máme plýtvat kreditem? Ty snad to auto chceš. Nezřídka se stává, že před koupí se utratí nějaký peníz, když se vybírá auto, aby za něco stálo. Pokud nemáš na kredit, žádné auto si nekupuj ...

PS: Pokud se moderátorům zdá můj příspěvek porušující pravidla, konkrétně bod 6 či 7, klidně ho smázněte ...

Držgrešle! :D:D:D:D

Jinak pro vincenta. není lepší koupit dražší v hezčím stavu? Mohla by v konečné fázi být levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...