Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

607 2,2Hdi 98kw


pires23

Recommended Posts

Nazdar chlapi,

Síce až po roku ale predsa by som sa chcel podeliť s Vami o svoju 607. Síce ako asi každý si už so svojou prežil kadečo ale je to predsa auto na ktoré sa dá pozerať aj po rokoch a stále zaujme dizajnom atď :super

Aj keď má svoje muchy je to slušné vozenie za málo peňazí, aj keď pri niektorých opravách sa to vráti ale na tom sú všetky značky podobne.

Takže k autu, kúpil od staršieho pána, ktorí sa oňho patrične staral.

Aj keď som si vravel, že francúza si nikdy nekúpim bol zrazu na dvore :myslim Keďže som súrne potreboval auto a na SVK inzeráty typu top stav, nikdy búrané, pravé km atď sú iba žvástami o ktorých som sa pár x presvedčil, zobral som frantu keďže bol v zachovalom stave, udržiavaný, s dokladmi o výmenách dielov povedal som si že to skúsim. Aj keď zo začiatku to bolo také všelijaké hneď so si obľubil pohodlie, výbavu na ktoré som doteraz nebol zvyknutý, aj keď je nesedí na ceste ako BMW na naše cesty je ok hlavne keď ma niekto problémi s chrbtom :aut

Za ten rok som porobil dosť veci ako prvé samozrejme výmena oleja Total Quartz 9000 5W-40, všetkých filtrov Mann, Chamion, rozvody - remeň Contitech, kladka, napinak INA, vodná pumpa HEPU. Potom došlo na predné guľové čapy Moog, všetky stabilizátorov TRW. Naposledy to bolo remenica kľuk. hriadeľa, a alternátora, váha vzduchu, a odstránenie FAPu, s ktorým mal dočinenie majster Straki :potlesk

V najbližšej dobe ma čaká výmena oleja a filtrov

[Edited on 14/12/12 13:02 by pires23]

post-38117-14109628510812_thumb.jpg

[Edited on 25/12/12 12:24 by pires23]

[Edited on 12/1/13 20:20 by pires23]

[Edited on 1/6/13 19:34 by pires23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...