Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stahovaní okna


maho2

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu: Dnes jsem chtel stahnout okynko,ale neuvedomil jsem si rychle ze bylo zamrzlé., a neco asi odeslo..,protoze okno nejde dolu..,ale slysim ze motorek funguje, protoze pri sepnuti stahování je slyset jak motorek pracuje..,ale proste nestahuje...,nevite prosim nekdo co tam mohlo odejít??? díky predem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je rozpraskaný, vždyť na tý stahovačce jsou jenom jezdce, ty se daj vyměnit, pak lanka a plastovej bubínek. To koupíš za cca 1500,-- a namontuješ. Lišty a moturek jsou snad ok, né? Na tom nemá co prasknout a víc tam toho není. Jestli praskly jen kostky na jezdcích, tak ty vyjdou ještě levnějš a daj se koupit v kelly z golfa. Kdyby jsi měl prasklou jen jednu, můžu provizorně jednu zdravou přenechat, než ti dojdou nový díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je rozpraskaný, vždyť na tý stahovačce jsou jenom jezdce, ty se daj vyměnit, pak lanka a plastovej bubínek. To koupíš za cca 1500,-- a namontuješ. Lišty a moturek jsou snad ok, né? Na tom nemá co prasknout a víc tam toho není. Jestli praskly jen kostky na jezdcích, tak ty vyjdou ještě levnějš a daj se koupit v kelly z golfa. Kdyby jsi měl prasklou jen jednu, můžu provizorně jednu zdravou přenechat, než ti dojdou nový díly.

mysliš že i na zadek bude pasovat z Golfa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

mne sa stalo to iste tie jazce davaju plastove tak najprv mi to urvalo dva dni dozadu soferove a teraz spolujazdcove ... a na bazosi som si zohnal kokove jazce lebo plastove pustia do 2 rokov znova ked ze su tazke odhlucnene lisovane skla na 607 a pri teplotach a v zime odchadzaju....stranka na objednanie kovovich jazdcov ak by si chcel http://auto.bazos.sk/inzerat/27756175/elektricke-stahovanie-okna-peugeot-607-el-stahovacka-okien.php

[upravil dne 26/7/13 17:58 od 007majko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...