Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilátor


trima

Recommended Posts

Tak za 7 tisíc, tak to je teda síla. Přečti si odpovědi od Petra V. a odmontuješ si to bez problému sám. Jenom trochu trpělivosti při vytahování ven, pokud nechceš odmontovat tyč řízení. Jinak jsem dal inzerát do časopisu Avízo a obderžel jsem dvě nabídky za 2.100 Kč nový. Jinak jestli chceš, tak přijeď, já Ti to udělám za 4000. :mrk:mrk:mrk. Opravdu to není nic těžkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem ho sehnal za 900 kč. A známý mi ho nahodi za 200 kč.

Jen mě udivujou koncovky od kablu. Ja mám jednu vodorovně a jednu kolmou. Ještě že jsem se podíval dopředu.,napoprvé mi přinesl stejné. Tak doufám že bude v pohodě a vydrží dalších deset let. i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsme to dělaly cca.4 hodky ventilátor je ok,nešel tam proud a nemohly jsme přijít kde je problém. Až pomoci servis boxu jsme přišly na rezistor (nebo tak něco,je to za ventilatorem) a tam to bylo zapečené. Tak jsme to očistily a zatím funguje,ale jak dlouho to se uvidí.Budu asi měnit celý svazek a nebo koncovku,ještě se domluvíme,co je pro montáž lepší. Je to tam komplikované,dá se říct i zamotané(aspoň pro mě´) A málo místa pro cokoliv.:bojim

Tím pádem mám ventilátor na prodej,když by měl někdo zájem :roll

[upravil dne 30/12/2012 17:56 od nikol]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...