Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vzduchový filtr 1.9TD DHY


poldiss

Recommended Posts

ja mám tento, nemusíš si kúpiť tú istú značku ale máš tam rozmery.

mám to vo worde nejde to otvoriť, tak dám rozmery výška 214, šírka 115, vnútorná diera 67

[upravil dne 6.12.2012 20:04 od hvezdon]

[upravil dne 6.12.2012 20:10 od hvezdon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc koblihu :papa

já ten filtr původně chtěl vyndat a změřit, ale co jsem koukal tak bych asi musel zvedat auto abych se vůbec dostal k airboxu :myslim a to se mi v tom sněhu teď moc nechce a nemám moc možnost to udělat u našich v garáži.. nebo se k tomu filtru dá dostat nějak přes ty hadice i normálně odshora? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U takhle starých aut, pokud nejste první majitelé, je nanejvýš rozumné daný díl nejprve vyndat a zkouknout, než půjdete nakupobvat tu kterou variantu. A to z toho důvodu, že tyto auta bývají po předchozích majitelích a různých příhodách docela pekelné skládačky co dům dal (resp. vrakoviště dalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: možná by ses divil, sice je to bazarovka, ale že by to byla skládačka :myslim když jsem to kupoval bylo tam teda dost věcí na konci životnosti, ale nic co by se snažil Franta z Horní Dolní ve stodole opravit kladivem a kusem drátu, a zrovna u tohohle filtru mam pocit, že ho nikdo nikdy neměnil, už jen kvůli přístupu k němu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...