Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

osvětlení SPZ


kutil1

Recommended Posts

Zjistil jsem, že mi nesvítí obě žárovky na osvětlení SPZ (přívěs nepřipojen). Na palubovce mi to nic nehlásí.

Měl jsem to v servisu na výměně BSM - rozvodná jednotka motoru. Dia ze servisu hlásí BSC - ovládání zadního okna - přerušený obvod CBB4, dále hlásí CF 25, AF 26 - závady na ukazatelích levý, pravý směr přívěsu, ale blinkry mi na přívěsu svítí.

Poradí někdo, jak opravit světla na osvětlení SPZ auta. Je nepravděpodobné, že by odešly obě žárovky najednou. Pokud ano, jak se k žárovkám dostanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyloupneš tu plastovou lampičku a nasadíš novou žárovku. Nevím proč by to mělo být nepravděpodobné. Hlásit ti to nic nebude - není to kontrolovaný okruh. V téhle zimě bych byl opatrný - rádo to praská. Takže pokud bys to dělal venku tak raději sundat tapec a sáhnout na to zevnitř, je menší pravděpodobnost, že tu pacičku zlomíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci vice bouchnout vikem a otres v tehle zime snadno obe vlakna zarovek pretrhne, nedivil bych se, kdyby byly praskle obe, jit na zarovky s diagnostikou je fakt sranda :) Je potreba postupovat od nejjednodussiho, tedy nejprve promerim a vymenim zarovky, pripadne voltmetrem zmerim napeti v patici a ne hned na vrabce pritahnout kanon :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci vice bouchnout vikem a otres v tehle zime snadno obe vlakna zarovek pretrhne, nedivil bych se, kdyby byly praskle obe, jit na zarovky s diagnostikou je fakt sranda :) Je potreba postupovat od nejjednodussiho, tedy nejprve promerim a vymenim zarovky, pripadne voltmetrem zmerim napeti v patici a ne hned na vrabce pritahnout kanon :D

Musím vysvětlit - kvůli žárovce jsem nebyl na DIA, ta se dělala kvůli závadě na BSM, která se měnila. Dostal jem vytištěný protokol a tam jsou ty další závady uvedeny. Nicméně děkuji za každou radu.

[upravil dne 6/12/12 13:56 od kutil1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 5 let později...

Zdarec panové, jaké jste koupili ty LEDky do spz? Praská to jako ho*ado a už mě to..víte co :D

Koupil jsem NAO T10 W5W LED Bulb 3030 SMD 168 194 a když jsem dal první, tak svítila krásně, při druhé už to začlo blikat a ani to nezhaslo. Úplně to samé, když jsem to dal osvětlení kufru....zase blikání.... (zkusil jsem více druhu tohoto typu LEDek)

Musím koupit s CANBUSem ? např iJDM Car T10 Canbus Error free W5W  ? Nebo jste tam dávali dodatečný odpor?

Díky za radu chlapi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...