Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

osvětlení SPZ


kutil1

Recommended Posts

Já měnil na 407 vše za CAN BUS snad krom parkovaček - ty se mi nelíbily jak svítí LED: Takže interiér 6x LED (předek, zadek stropnice kaplička), osvětlení přihrádky před spolujezdcem, podsvětlení otevřených dveří 4x, 1x kufr, 2x SPZ... K tomu CAN BUS - ve skutečnosti je to pokud vím opravdu potřeba snad jen v těch parkovačkách.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dobry vecer…..
Chlapi muzu otázečku. Dneska jsem zakoupil ledky do osvetleni spz a jedna sviti krasne a druha min :( když jsem je prohodil je to to stejne. Nevite někdo cim nebo proc by to mohlo byt? da se to třeba nekde prihnout vevnitř aby to smerovalo třeba vic do spt..

jedna se o 407 sedan...
dekuju za rady.

hlavne ta jedna sviti krasne bile a ta tak jako kdyby do modra se me zda ale obe jsou stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Žádná LED není homologovaná pokud není na autě už z výroby přímo ve světlech, to co koupíš volně jsou prostě LED který nemají podle legislativy na autě co dělat, pokud si je tam dáš je to na tvoje riziko, muže být problem na STK muže být problem při kontrole atd.

Jedině pokud je to kompletní svítidlo, což u tech co davaš odkaz není poznat. Jinak např DRL denní svícení jsou kompletní homologované a taky označené aby to bylo jasné na první pohled. Spoustu jich koupíš jako homologované a není to pravda, dobrý se držet značky, např Osram, tam by to mělo být OK

 

Jestli je to tohle tak tam si myslim že homologace nejspiš nebude, chce se to zeptat přímo v kelly.

 

image.png

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na 207 kupoval v Kellyně obě žarovkový, jsou uplně stejný a nechtěli mi tam zacvaknout, nakonec se podařilo, ale musel dolů tapec a pomahal jsem tomu zevnitř. Nejsou uplně přesný, něco je tam trošku jinak.

Ale ted tam držej, tak snad až budu třeba měnit žarovku tak na mě nevyskočej celý ven :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...