Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řazení


Ivka

Recommended Posts

Něco reklamovat v ČR je vždycky na prášky, natož auto, ale ...

Když se svezeš s mechanikem a on řidí, tak mu řadit jde, nebo nejde? Pokud nejde, tak tam asi není co řešit, ne? Omlátit jim to o hlavu :bacha:myslim:roll

[upravil dne 24.1.13 15:17 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to není odpověď na mojí otázku. Jela si s mechošem, aby on řídil a předvedl ti, jak to jde krásně a plynule řadit?

U auta v záruce tam ty rychlosti musí jít bez sebemenších problémů :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jela jsem s ním ale řídila jsem já a on řadil, ale v té době bylo 7 nad nulou tak to šlo jen hůř a on jen přikyvoval. Teď vždycky když si jdu pro auto on tam zrovna není, a auto mi předává někdo kdo o tom vůbec nic neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, klasika - zkoušej všechno možný - vůbec bych se nedivil, kdyby ty uvedený servisní úkony vůbec nedělali a jen to napsali :roll

Přesně tak. Žádný ztuha a pod. Prostě to musí jít hladce a bez problémů. Reklamuj to dokud nebudeš spokojená:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše ozzy56, nechat auto u nich vystydnout přes noc.

Jinak - zřejmě tam zlobí synchron - neroztáčí dvojkové kolečko - vyměnit olej i s případným proplachem, anebo vyměnit převodovku. Na vrakáči bude převodovka za asi 2,5 a montáž za 1,5 - kdyby nebylo v záruce, tak to takhle opravíš a máš pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na reklamaci trvám, v pondělí jedu zase do servisu ale jiného už jsem tam byla v pátek vzal si mě na starost vedoucí servisu :D. Volala jsem do Prahy do oddělení pro styk se zákazníky tak teď se mi snad začnou věnovat jinak ho vyměním :P citrona. Studené ho tam měli a dost dlouho a je prý to normální, to že tam nejde narvat rychlost mi normální nepřijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...